سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شهرک ترافیک در هفته ملی کودک در قم افتتاح می‌شود

روز دوشنبه 14 مهرماه شهرک ترافیک روبروی بوستان الغدیر افتتاح می شود و دانش آموزان از 14 تا 20 مهر ماه می‌توانند در این شهرک از آموزش های لازم بهره مند شوند.
معاون فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان قم از افتتاح شهرک ترافیک در هفته ملی کودک در این استان خبر داد.

محمد خلج عصر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه در تشریح فعالیت های هفته ملی کودک بیان کرد: روز دوشنبه 14 مهرماه شهرک ترافیک روبروی بوستان الغدیر افتتاح می شود و دانش آموزان از 14 تا 20 مهر ماه می‌توانند در این شهرک از آموزش های لازم بهره مند شوند.

وی گفت: خوشبختانه آموزش فرهنگ ترافیک از مهدهای کودک به صورت گسترده آغاز شده است.
معاون فرهنگ ترافیک پلیس راهور استان قم عنوان کرد: در روز 20 مهرماه همایش همیاران پلیس و طلایه داران فرهنگ در کانون مریم برگزار می شود.

اجرای طرح یاوران کوچک نماز

به گزارش مهر، در ادامه این نشست فرحناز سعادتمند کارشناس امور کودکان بهزیستی قم بیان کرد: نزدیک به 6 هزار کودک در مهدهای کودک استان قم آموزش می بینند و 500 مربی نیز آموزش های لازم را به آنها ارائه می دهند.

وی گفت: امسال برای نخستین بار طرح یاوران کوچک نماز اجرا شده که افتتاحیه آن در مرداد ماه بود و به مهدهای کودک ابلاغ شد تا آثار و نوشته های کودکان را در این خصوص جمع آوری کرده و مراسم اختتامیه آن در روز 16 مهر ماه با حضور بیش از هزار کودک برگزار می شود.
کارشناس امور کودکان بهزیستی قم عنوان کرد: در هفته ملی کودک کلاس های آموزش مهارت های زندگی و فرزندپروری و جلوگیری از آسیب های ناپدید برای اولیای کودکان مهدهای کودک برگزار می شود.

مصطفی میرعرب مشاور اجرایی معاونت فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قم نیز در این نشست خبری اظهار کرد: به مناسبت هفته ملی کودک، نخستین جشنواره فیلم کودک و نوجوان استان قم از 14 مهر ماه تا 17 مهر ماه در سالن سینما تربیت برگزار می شود و 14 فیلم در پنج سانس به اکران در می آید.
وی گفت: جشن پروانه ها برای کودکان 11 تا 15 سال در قالب فیلم و فیلم نامه برگزار می شود و در مراسم اختتامیه از برگزیدگان تجلیل به عمل می آید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٧-١٣٩٣, ٠٠:٣٨

   

پر مبحث ترین ها