سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مردم‌محوری در رأس برنامه‌های پلیس است

اجرای این طرح‌ها در زمینه مبارزه با هنجارشکنی‌ها، فروش مواد مخدر و اخلال در نظم و امنیت جامعه تاثیرات شایانی داشته است.
فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به اینکه مردم محوری در رأس برنامه‌های پلیس است گفت: پلیس در مسیر عزت‌بخشی و عزت‌آفرینی حرکت می‌کند.
کاظم مجتبایی صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان قم که در نخستین روز هفته نیروی انتظامی در مقر فرماندهی انتظامی استان قم برگزار شد با اشاره به شعار امسال هفته ناجا اظهار کرد: برای هفته ناجا امسال شعار «پلیس، تلاش جهادی، کارآمدی و اقتدار» در نظر گرفته شده است و پلیس در مکتب اسلام با بهره‌گیری از ایمان و تقوا در مسیر حرکت‌های جهادی ثابت قدم و استوار خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه پلیس در نظام جمهوری اسلامی باید مظهر ایستادگی و مقاومت باشد یادآور شد: نیروهای پلیس هیچگاه از مسیر انصاف و عدالت خارج نشده و نخواهند شد.

فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به اینکه مردم‌محوری در رأس برنامه‌های پلیس است گفت: پلیس در مسیر عزت‌بخشی و عزت‌آفرینی حرکت می‌کند و در راه دستیابی به اهداف مقدسی که برای آن ترسیم شده تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه پلیس همواره در کنار مردم و پشتیبان ایشان بوده است افزود: پلیس از ظرفیت‌های مردمی نهایت بهره‌برداری را خواهد داشت.

مجتبایی به اجرای طرح‌های ذوالفقار از سوی پلیس در قم اشاره کرد و یادآور شد: اجرای این طرح‌ها در زمینه مبارزه با هنجارشکنی‌ها، فروش مواد مخدر و اخلال در نظم و امنیت جامعه تاثیرات شایانی داشته است.

وی با اشاره به همکاری دستگاه‌های فرهنگی، اجتماعی، اطلاعاتی و قضایی در استان قم گفت: در زمینه تامین نظم و امنیت عمومی در قم همیشه از حمایت‌های مراجع عظام تقلید و روحانیت بهره‌مند شده‌ایم.

منبع: فارس
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٧-١٣٩٣, ١٢:٢٠

   

پر مبحث ترین ها