سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پرداخت حق بیمه مشاغل آزاد در قم اینترنتی شد

اداره کل تامین اجتماعی قم در راستای تحقق دولت الکترونیک، پس از اجرایی کردن طرح ارائه لیست حق بیمه کارگران توسط کارفرمایان به صورت اینترنتی اقدام به فراهم کردن امکان صدور برگ پرداخت و پرداخت مبلغ حق بیمه بیمه‌شدگان حرفه و مشاغل آزاد و اختیاری از طریق اینترنت کرده است.
مدیرکل تامین اجتماعی قم از مهیا شدن امکان پرداخت حق بیمه مشاغل آزاد و اختیاری در قم به صورت اینترنتی خبر داد.

سید مجتبی موسوی در حاشیه بازدید از چگونگی اجرای طرح گسترش خدمات غیرحضوری تامین اجتماعی در شعبه دو قم افزود: اداره کل تامین اجتماعی قم در راستای تحقق دولت الکترونیک، پس از اجرایی کردن طرح ارائه لیست حق بیمه کارگران توسط کارفرمایان به صورت اینترنتی اقدام به فراهم کردن امکان صدور برگ پرداخت و پرداخت مبلغ حق بیمه بیمه‌شدگان حرفه و مشاغل آزاد و اختیاری از طریق اینترنت کرده است.
وی تصریح کرد: بیمه شدگان حرف و مشاغل آزاد و اختیاری باید در اسرع وقت با مراجعه به شعبه مربوطه تامین اجتماعی نسبت به دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی قم خاطرنشان کرد: این گروه از بیمه‌شدگان می‌توانند با دسترسی به سامانه پرداخت غیرحضوری به نشانی http://samt.tamin.ir برگ پرداخت خود را با انتخاب دوره پرداخت از یک ماه تا پایان اسفند هر سال دریافت کرده و با داشتن رمز دوم کارت بانکی خود از طریق شبکه شتاب مبلغ حق بیمه را پرداخت کنند.
وی گفت: لینک سامانه پرداخت غیرحضوری در پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تامین اجتماعی استان قم به نشانی www.qom.tamin.ir و در بخش « خدمات آنلاین» ارائه شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:۴۵

   

پر مبحث ترین ها