سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تلاشگران عرصه ازدواج در قم تجلیل می‌شوند

این مراسم در قالب جشنواره پیوند آسمانی با همکاری مجمع هماهنگی موسسات خیریه و سایر موسسات استان و با حضور استاندار قم، خیرین، خادمین و افراد فعال حوزه ازدواج و مدیران عضو ستاد ساماندهی امور جوانان و زوج‌های جوان برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: از شخصیت‌های فعال در مقوله ازدواج به پاس خدمات ارزنده و تلاش‌های دلسوزانه آنها تجلیل می‌شود.

روح‌الله رمضانی امروز در گفت‌وگو با فارس از برگزاری جشنواره پیوند آسمانی و مراسم تجلیل از افراد تاثیرگذار حوزه ازدواج در قم خبر داد و اظهار کرد: این مراسم در راستای اجرای مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان استان برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: اجرا و برگزاری این جشنواره یا مراسم یکی از موضوعات مورد تاکید اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان قم بوده تا بر اساس رسالت و هر چند ناقابل از زحمات، تلاش‌ها و دلسوزی‌های خیرین، خادمین و افراد تاثیرگذار حوزه ازدواج قدردانی شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم افزود: این مراسم در قالب جشنواره پیوند آسمانی با همکاری مجمع هماهنگی موسسات خیریه و سایر موسسات استان و با حضور استاندار قم، خیرین، خادمین و افراد فعال حوزه ازدواج و مدیران عضو ستاد ساماندهی امور جوانان و زوج‌های جوان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: بر همین اساس از این عزیزان دعوت شده تا با حضور گرم خود موجبات خرسندی و ارج نهادن به زحمات و تلاش خیرین و فعالین حوزه ازدواج را فراهم آورند؛ این مراسم از ساعت 19:30 تا 21:30 روز پنجشنبه هفدهم مهر برگزار خواهد شد.
رمضانی با بیان اینکه میزبان این مراسم سالن همایش‌های شهرداری قم واقع در بلوار امام موسی صدر قم خواهد بود، بیان کرد: در آستانه این مراسم، این هفته یک اتفاق مثبت دیگر در حوزه ازدواج در قم رخ داد و طی آن طرح آموزش زوج‌های جوان در استان قم به عنوان استان پایلوت در کشور با حضور مسئولین استانی رسما فعالیت اجرایی خود را آغاز کرد.

وی یاد آور شد: مراسم آغاز اجرای طرح آموزش زوج‌های جوان در قم در مراسمی باشکوه با حضور مسئولان استانی و همچنین جمعی از زوج‌های جوان در فرهنگسرای قم برگزار شد.
رمضانی بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، این دوره‌ها در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 15 در فرهنگسرای جوان قم برگزار می‌شود و حضور تمام زوج‌های جوان که تازه اقدام به ازدواج می‌کنند در این طرح اجباری است.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم در ادامه خاطرنشان کرد: قرار است در این دوره که برای هر زوج 6 ساعت به طول می‌انجامد مسائلی همچون مدیریت حل تعارض، مهارت‌های ارتباطی، بنیان‌های روانی زن و مرد و.... مطرح شود.
وی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال 22 هزار زوج جوان در این طرح شرکت می‌کنند و گواهینامه آموزشی دریافت خواهند کرد،‌ اظهار کرد: یکی از اهداف این طرح ارتباط مستمر با زوج‌های جوان در طول زندگی است تا بتوانند برای آنها پیام‌های ویژه زناشویی و رفع مشکلات ارسال کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٧-١٣٩٣, ١٨:٣٢

   

پر مبحث ترین ها