سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فردا در قم؛

گارگاه آموزش استاندارد سازی مصنوعات طلا برگزار می‌شود

رعایت استاندارد در مصنوعات طلا مربوط به عیار طلا است که بایستی ۷۵۰ باشد امام طبق نمونه برداری‌هایی که از مصنوعات طلای قم در سال گذشته صورت گرفته عیار ۷۹ درصد از مصنوعات طلای قم کمتر از حد استاندار بوده است.
کار‌شناس مسئول شیمی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی قم گفت: گارگاه آموزش استاندارد سازی مصنوعات طلا فردا در قم برگزار می‌شود.

سکینه حلوانی در گفتگو با خبرنگار مهر در قم، با بیان اینکه رعایت استاندار در مصنوعات طلا اجباری است اظهار داشت: گارگاه آموزشی استاندارد سازی مصنوعات طلا به منظور نهادینه شدن هر چه بهتر استاندارد در مصنوعات طلای استان فردا در قم برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: رعایت استاندارد در مصنوعات طلا مربوط به عیار طلا است که بایستی ۷۵۰ باشد امام طبق نمونه برداری‌هایی که از مصنوعات طلای قم در سال گذشته صورت گرفته عیار ۷۹ درصد از مصنوعات طلای قم کمتر از حد استاندار بوده است.

 کار‌شناس مسئول شیمی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی قم با اشاره به تلاش‌های اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان قم در زمینه اجرای استاندارد در مصنوعات طلای استان گفت: در سال جاری با برگزاری جلساتی با اتحادیه طلا فروشان قم و بازرسی و نمونه برداری‌های انجام شده از مصنوعات طلا نتایج به دست آمده از سال گذشته بهتر بوده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٠-٠٢-١٣٩٠, ٠۵:٢۵

   

پر مبحث ترین ها