سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در دیداری عنوان شد/

انتقاد رئیس شورای شهر قم از عدم مشارکت مردم در اجرای طرح حرم - جمکران

ما برخی زمینهای روستای جمکران را متری 300 الی 500 هزار تومان خریداری کردیم، در حالی که قیمت زمین در جمکران حدود 100هزار تومان به ازاء هر مترمربع است.
رئیس شورای اسلامی شهر قم از عدم مشارکت و همکاری برخی افراد در اجرای پروژه پیامبر اعظم(ص) قم انتقاد کرد و گفت: عده ای به حق خود قانع نیستند و می خواهند ملک خود را چندین برابر قیمت بفروش برسانند.

 حجت الاسلام سید محمد آتش زر بعدازظهر سه شنبه در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار قم با آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری امام جمعه قم به اجرای پروژه پیامبر اعظم(ص) و تملک اراضی این مسیر اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی از افراد در اجرای طرح پیامبر اعظم (ص) همکاری و مشارکت لازم را ندارند و عده ای به حق خود قانع نیستند و می خواهند ملک خود را چندین برابر قیمت بفروش برسانند و با رفتارهای نامناسب درصدد بهم ریختن فضای شهر هستند.

وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا املاک مردم را با رضایت مالک خریداری کنیم.

آتش زر گفت: ما برخی زمینهای روستای جمکران را متری 300 الی 500 هزار تومان خریداری کردیم، در حالی که قیمت زمین در جمکران حدود 100هزار تومان به ازاء هر مترمربع است.

وی تصریح کرد: در شهر تحولات بسیار بزرگی در حالی شکل گیری است و طرحهای شروع شده با عنایت دولت به زودی به سر انجام خواهد رسید.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات شهر قم، یکی از آنها را عدم روان بودن ترافیک عنوان کرد و بیان داشت: با اجرای طرحهای در دست اجرا، تا حدودی مشکلات شهر حل خواهد شد.

telegram 19dey.com
دوستدار عدل علی    23 اردیبهشت 1390 00:05
آقای آتش‌زر اگر زمین در جمکران متری 100 هزار تومان است، شما به چه حقی از بیت المال مسلمین برخی زمین‌ها را 3 تا 5 برابر خریداری کرده‌اید در حالی که حضرت علی(ع) دیناری از بیت‌المال به برادرش عقیل که نیازمند هم بود نپرداخت؟!!! مگر پول زمینها را از جیب خود می‌پردازید که اینگونه بذل و بخشش می‌کنید؟!!! در ضمن، مگر نمی‌دانید که روستای جمکران از تاریخ 1/3/86 بنا به تصویب دبیرخانه شورایعالی شهرسازی و معماری ایران جزئی از محدوده شهر قم شده است پس چرا آن را روستا می‌نامید؟! بی‌شک این را می‌دانید، ولی امروز مثل دلالها و مال‌خرها عمل می‌کنید: موقع خرید تو سر مال مردم می‌زنید، آنهم مردم مستضعف و محروم جمکران، اما فردا که بلوار پیامبر اعظم(ص) را اجرا کردید، همین زمینها را که مفت از چنگ مردم درآورده‌اید صدها برابر به خود مردم خواهید فروخت. مردم جمکران به یمن همجواری با مسجد مقدسی که منسوب به آخرین دادگستر و امید مستضعفان است، هوشیارتر از آنند که امثال شما بتواند سر آنها کلاه بگذارد.
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩٠, ٢٢:١۵

   

پر مبحث ترین ها