سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آماده باش مدیریت شهری قم برای جلوگیری از آبگرفتگی در زمان بارندگی

بروز شده : ۵-٠٩-١٣٩٣, ٠٨:٣۶    نسخه چاپی    
همشهریان محترم در صورت مشاهده موارد خاصی در زمان بارندگی می‌توانند مشکلات را به سامانه ۱۳۷ اطلاع رسانی کرده تا در اسرع وقت به رفع مشکلات اقدام شود.
معاون خدمات شهری شهرداری قم از آماده باش مدیریت شهری برای جلوگیری از آبگرفتگی در زمان بارندگی طی روزهای آینده در شهر خبر داد.

مهدی اصفهانیان مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: با توجه به پیش بینی‌های انجام شده توسط هوا‌شناسی در خصوص احتمال افزایش بارش‌های احتمالی اقدامات ویژه‌ای در سطح مناطق هشتگانه انجام گرفته که لایروبی انهار، سپتیک‌ها و حفر چاه‌های جذبی، جدول گذاری و لوله گذاری را شامل می‌شود.

وی گفت: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده در سطح مناطق هشت گانه، مجموعه مدیریت شهری آمادگی همه جانبه در راستای کنترل بارندگی احتمالی را دارد.

وی ادامه داد: در همین راستا ماشین آلات مکانیزه خدمات شهری، پمپ‌های مکنده و الکترو پمپ‌ها در سطح مناطق آمادگی کامل را دارند تا در زمان بارندگی‌های احتمالی پوشش‌های مناسبی را داشته باشند.

معاون خدمات شهری شهرداری قم درخواست کرد: همشهریان محترم در صورت مشاهده موارد خاصی در زمان بارندگی می‌توانند مشکلات را به سامانه ۱۳۷ اطلاع رسانی کرده تا در اسرع وقت به رفع مشکلات اقدام شود.

وی همچنین تقاضا کرد: شهروندان با توجه به ظرفیت محدود انهار در شوارع و معابر اصلی و فرعی از ریختن ضایعات و پسماندهای شهری و همچنین پسماندهای ناشی از پروژه‌های ساختمانی در انهار خودداری کنند تا از بروز آبگرفتگی جلوگیری شود.

اصفهانیان مقدم بیان کرد: مجموعه مدیریت شهری با تشکیل جلسات منظم و کارگروه ویژه خدمات شهری و ابلاغ به مناطق هشتگانه آمادگی لازم را دارد تا با شروع بارش‌ها مشکلی برای شهروندان در سطح مناطق بوجود نیاید.

وی در پایان گفت: تمام عوامل خدمات شهری، فضای سبز، مدیران مناطق و پرسنل اجرایی در هنگام بارش‌ها در حالت آماده باش قرار دارند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٩-١٣٩٣, ٠٨:٣۶

   

پر مبحث ترین ها