سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم:

مدرسه تخصصی امداد و نجات در قم راه اندازی می‌شود

راه اندازی مرکز علمی کاربردی و مدرسه تخصصی امداد و نجات از برنامه های جمعیت در سال جاری است که در دست پیگیری می باشد.
 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به برنامه های آینده جمعیت هلال احمر استان در سال جاری گفت: راه اندازی مرکز علمی کاربردی و مدرسه تخصصی امداد و نجات از برنامه های جمعیت در سال جاری است که در دست پیگیری می باشد.
دکتر خلیل الله سائلی در مراسم تجلیل از امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم با اشاره به برنامه‌های سال گذشته این جمعیت گفت: در سال گذشته جمعیت هلال احمر استان برنامه‌های ویژه‌ای را اجرا کرد که از جمله برنامه‌های با برکت آن، می‌توان به استقبال از مقام معظم رهبری در سفر به قم و ارائه خدمات امدادی به شرکت کنندگان در مراسم استقبال اشاره کرد.

وی اجرای طرح امداد نوروزی را یکی دیگر از اقدامات و برنامه‌های موفق جمعیت هلال احمر استان برشمرد و افزود: مانور بزرگ امداد و نجات خواهران و تیم‌های توانا که اخیرا برگزار شد نیز از دیگر اقدامات مهم جمعیت هلال احمر استان است و باید گفت که خواهران امدادگر قم در رشته های مختلف امداد و نجات، ظرفیت های بالایی دارند و ما امیدواریم بتوانیم این تیم ها را توسعه دهیم.

سائلی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص برنامه های آینده جمعیت هلال احمر استان گفت: توسعه آموزش های همگانی، تخصصی و تکمیلی، ساخت پایگاه های بین شهری و جاده ای و پایگاه امداد هوایی را جمله برنامه ها ی آینده جمعیت هلال احمر استان است.

وی افزود: راه اندازی مرکز علمی کاربردی و مدرسه تخصصی امداد و نجات نیز از برنامه های جمعیت در سال جاری است که در دست پیگیری می باشد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم در پایان با بیان این که هفته هلال احمر فرصتی است تا از خدمات اعضا تقدیر و نسبت به ثبت نام اعضای جدید اقدام شود، تصریح کرد: ما خواستار غنی سازی اوقات فراغت و مشارکت بیشتر داوطلبان و جوانان در برنامه های بشر دوستانه و فعالیت های هلال احمر هستیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠٢-١٣٩٠, ٠٢:۴٣

   

پر مبحث ترین ها