سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استان قم رتبه سوم انیمیشن بهداشتی در کشور را کسب کرد

قم موفق شده است در تولید انیمیشن های بهداشتی رتبه سوم در کشور را کسب کند.

معاون اداره کل بهداشت قم گفت: قم موفق شده است در تولید انیمیشن های بهداشتی رتبه سوم در کشور را کسب کند.
 
به گزارش ایرنا، 'علی اکبر حق ویسی' روز چهارشنبه در جلسه ارزیابی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی قم در تالار معصومیه فرمانداری بیان داشت: هر فردی که درقم به درمانگاه های شهری و روستایی مراجعه می کند یک حلقه سی دی انیمیشن بهداشتی در اختیار او قرار می گیرد و کتابچه ای نیز در خصوص مادران و کودکان در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی با اشاره به اهمیت تربیت فرزندان در سنین زیر شش سال بیان داشت: اگر مسائلی چون حجاب و عفاف در این سنین رعایت نشود خانواده ها در آینده دچار مشکل می شوند.

وی ادامه داد: سالانه 400 میلیون تومان از سوی کمیته امداد برای رفع مساله سوء تغذیه شهروندان نیازمند صرف می شود.

حق ویسی افزود: کتابچه ای در راستای طرح تکریم ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی نیز توسط مرکز بهداشت قم تهیه شده و در اختیار کارکنان قرار گرفته شده است.

وی ادامه داد: مردم باید آموزش ببینند که وظیفه یک سازمان چیست تا مطالبه به حق خود را از آن سازمان داشته باشند و باید رضایت مندی پرسنل نیز فراهم شود تا خدمت بهینه تری به مردم انجام دهند.

وی هم چنین به رشد شاخص بیماری های قلبی در قم اشاره کرد و افزود: سکته قلبی اولین عامل مرگ در قم است و پس از از آن سرطان دومین عاملی است که مرگ قمی ها را رقم می زند.

در جلسه ارزیابی ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استان قم جمعی از مدیران که دستگاه برتر در زمینه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی بودند ارائه گزارش دادند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٩-١٣٩٣, ١٩:٢١

   

پر مبحث ترین ها