سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در مراسم اختتامیه /

نفرات برتر جشنواره هنرهای تجسمی ترنج در قم معرفی شدند

بروز شده : ٧-٠٣-١٣٩٠, ٠٣:٠٢    نسخه چاپی    
نفرات برتر سومین جشنواره هنرهای تسجمی ترنج معرفی و با اهدای لوح و تندیس و جوایزی تجلیل شدند.

 در مراسم اختتامیه سومین جشنواره هنرهای تجسمی ترنج که ظهر جمعه در تالار شهید مطهری مرکز جهانی اهل بیت(ع) برگزار شد، هیئت داوران سومین جشنواره هنرهای تجسمی ترنج، در رشته عکاسی سیروس لطیفیان از استان ایلام و کانون المهدی را به عنوان رتبه اول معرفی کرد و محمد مهدی امیا از استان گلستان کانون مبشر،  رتبه دوم رشته عکاسی را کسب کرد.

هیئت داوران ضمن تقدیر از محسن خلیلی از قزوین و نگار شریفی از استان اصفهان، مرتضی شفیعی از استان آذربایجان شرقی و از کانون علامه طباطبایی را به عنوان رتبه سوم اعلام کرد.

در رشته طراحی نقاشی رتبه اول به امین صبوحی از آذربایجان شرقی و کانون علامه طباطبایی، رتبه دوم به سید علی موسوی قافله باشی از استان قم و کانون باقرالعلوم و رتبه سوم به فاطمه پورحاجی از آذربایجان غربی کانون امام صادق(ع) تعلق پیدا کرد.

همچنین در رشته گرافیک، احسان مرادی از کانون نورالزهرا مرکزی رتبه اول، سعید ولی نژاد از کانون وارثان انتظار استان آذربایجان شرقی رتبه دوم و سونیا حکمتی از کانون علمدار طباطبایی آذربایجان شرقی رتبه سوم را کسب کردند.

در رشته کاریکاتور نیز رتبه اول به سید معصومه طباطبایی از کانون نورالزهرا استان مرکزی، رتبه دوم به پدرام فرخ نیا از چهارمحال و بختیاری و رتبه سوم به سهراب خیری از کانون علیایی استان اردبیل رسید.

محمد صادق رهبران از کانون باقرالعلوم(ع) استان قم در گرایش ثلث رشته خوشنویسی، شمس الدین مرادی از کانون امام حسین(ع) استان ایلام در گرایش شکسته و سید رسول آقامیری از کانون  نور استان اصفهان، مصطفی رضایی از کانون الرضای استان اصفهان، مریم همایونی از کانون هنرمندان شیراز استان فارس، پوریا خاکپور از کانون اهل بیت(ع) استان کرمانشاه، علی جمشیدی از کانون فاطمیون استان همدان، محمدرضا صفاییان از کانون دارالمهدی استان فارس و محمد علی ترکمان جو از کانون منتظرالمهدی استان فارس، سمیه فامیلی از کانوون امام حسن مجتبی(ع) استان فارس، حایز رتبه های برتر شدند.

گفتنی است در این مراسم از شالویی مدیر کل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای تندیس تقدیر شد.

همچنین تندیش جشنواره به استاد معزی و سید رسول موسوی نژادیان سرپرست معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم اهدا شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٣-١٣٩٠, ٠٣:٠٢

   

پر مبحث ترین ها