سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تشییع پیکر سه شهید مدافع حرم در قم

همزمان با ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س)، پیکر سه تن از شهیدان مدافع حرم حضرت زینب(س) عصر پنجشنبه در قم تشییع و به خاک سپرده شدند.

 

به گزارش ایرنا، مصطفی احمدی، علی علیزاده و حبیب الله حیدری سه تبعه افغانی مقیم قم اخیرا در جریان نبرد با تکفیری ها در جبهه سوریه به شهادت رسیدند.

پیکر این شهیدان پس از انتقال به مسجد امام حسن عسگری(ع) در میان حزن و اندوه و فریادهای یا حسین و یا زینب دل سوختگان و عاشقان اهل بیت (ع) بویژه افغان های مقیم قم به سمت حرم حضرت معصومه(س) تشییع و پس از طواف گرداگرد مضجع نورانی کریمه اهل بیت و قرائت نماز میت به امامت آیت الله کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، برای خاکسپاری به گلزار شهدای بهشت معصومه قم و کنار قبور دیگر شهدای مدافع حرم انتقال پیدا کرد.

همچنین مشایعت کنندگان پیکر این سه شهید ضمن تجدید بیعت با ولایت شعارهای خونی که در رگ ما است هدیه به رهبر ما است و الله اکبر خامنه ای رهبر و مرگ بر ضد ولایت فقیه را سر دادند.

همچنین جمعیت حضور یافته در تشییع پیکر پاک این شهدا با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر آل سعود، کشتارشیعیان به وسیله سلفی های جایتکار در کشورهای سوریه و عراق را به شدت محکوم کردند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٢-١٣٩٣, ١٩:۵٠

   

پر مبحث ترین ها