سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اسکان نیم میلیون مسافر در قم

بروز شده : ۵-٠١-١٣٩۴, ١٢:١۴    نسخه چاپی    
سرپرست معاونت امور زائران استانداری قم از اسکان نزدیک به نیم میلیون نفر از ابتدای مسافرتهای نوروزی تاکنون در این استان خبر داد.


سرپرست معاونت امور زائران استانداری قم از اسکان نزدیک به نیم میلیون نفر از ابتدای مسافرتهای نوروزی تاکنون در این استان خبر داد.

 یونس عالی پور در گفت وگویی اظهار داشت: از 24 اسفند ماه تا پایان روز دوشنبه سوم فروردین ماه 492 هزار و 238 نفر در قم در مکان هایی چون هتل ها، مهمانسراها، خوابگاه ها، حسینیه ها و تکایا، ورزشگاه ها و بوستان ها اسکان یافته اند.

وی بیان داشت: از این تعداد نفر، 36 هزار و 988 نفر از مسافران در هتل ها و مهمانسراهای قم اسکان یافته اند که این اماکن در این بین به چهار هزار و 969 نفر زائر غیر ایرانی نیز خدمات ارائه کردند.

وی افزود: 254 هزار و 756 نفر از مسافران نیز در اماکنی چون بوستان ها و کمپینگ ها، حسینیه ها و تکایا و مهمانسراهای ادارات و خوابگاه ها اسکان یافته اند که این رقم شامل 245 هزار و 806 اسکان در بوستان ها، 222 مورد اسکان در حسینیه ها و تکایا و 806 مورد اسکان در مهمانسرای ادارات و خوابگاه ها می شود و در سایر اماکن چون ورزشگاه ها نیز هفت هزار و 922 نفر اسکان یافته اند.

عالی پور بیان داشت: طی مدت مذکور هم چنین 200 هزار و 494 نفر نیز در مدارس تدارک دیده شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان قم اسکان یافته اند.

وی هم چنین تعداد خانوارهای اسکان یافته در مدارس را 26 هزار و 736 نفر ذکر کرد.
منبع: ایرنا

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠١-١٣٩۴, ١٢:١۴

   

پر مبحث ترین ها