سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صالحی منش: درب اتاق مدیران قم باید به روی مردم باز باشد

بروز شده : ٩-٠١-١٣٩۴, ١٢:١٩    نسخه چاپی    
نماینده عالی دولت در استان مسئله بروکراسی در نهادهای خدمات رسان به مردم را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: در سال ۹۴ اراده مسئولان باید کوتاه سازی روند‌ها و روان سازی خدمت رسانی به مردم باشد.

صالحی منش: درب اتاق مدیران قم باید به روی مردم باز باشد

استاندار قم با تأکید بر ضرورت انجام تکریم ارباب رجوع در عمل گفت: درب اتاق مدیران باید به روی مردم باز باشد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی منش در دیدارهای نوروزی مدیران دستگاه‌های اجرایی با وی که پیش از ظهر شنبه انجام شد، طی سخنانی صداقت و دلسوزی در خدمت به مردم توسط مسئولان را مورد تأکید قرار داد و گفت: خدمت به مردم از نعمات با ارزش الهی است.

استاندار قم با بیان اینکه مصداق سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در زندگی ایشان متبلور است، افزود: مسئولان نیز اگر بتوانند اعتماد مردم را جلب کنند شاهد شکوفایی کشور در زمینه‌های مختلف خواهیم بود.

حجت الاسلام صالحی منش با اشاره به شعار سال ۹۴ افزود: کشور تنها در سایه وفاق و همدلی مسئولان و مردم روند پیشرفت را طی خواهد نمود.

وی با اشاره به سفر هیئت دولت به قم در اواخر سال گذشته، ‌ استقبال چشمگیر مردم از رئیس جمهور را نشان از محبوبیت دولت در بین مردم دانست و تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا این علاقه مردم تا پایان دوران خدمت گذاری دولت تدبیر و امید باقی بماند.

استاندار قم بهره برداری از آزادراه قم - گرمسار و صحن شرقی حرم مطهر را از جمله مهم‌ترین اقدامات سال گذشته استان دانست و با بیان اینکه این دو پروژه بزرگ تنها در سایه تلاش مجدانه مسئولان به نتیجه رسیده است افزود: محور قم- جعفریه نیز از جمله مسیرهای پرخطری است که باید هرچه زود‌تر برای آن چاره اندیشی شود.

حجت الاسلام صالحی منش در ادامه تکریم ارباب رجوع نه در شعار بلکه در عمل را مورد تأکید قرار داد و افزود: درب اتاق مدیران باید در ساعات اداری به روی مردم باز باشد.

تأکید استاندار بر تسریع روند خدمات رسانی به مردم در سال جدید

استاندار قم در دیدار نوروزی مدیران شهرداری خواستار اهتمام مجموعه مدیریت شهری قم به تسریع روند خدمت رسانی به مردم در سال جدید شد.

حجت الاسلام صالحی منش در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن سال نو با اشاره به برگزاری انتخابات شورای اسلامی شهر اظهار کرد: مردم در انتخاب مسئولان شهری بزرگ‌ترین نقش را دارند.
وی با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان دولت و ملت، ‌همدلی و همزبانی توسط رهبر معظم انقلاب، شناخت تکالیف و حقوق مردم و مسئولان را ضروری تلقی و اظهار کرد: همه باید در چارچوب وظایف و اختیارات برای اعتلای میهن اسلامی تلاش کنیم.

استاندار قم با بیان اینکه مسئولان مدیریت شهری باید نگاهی جامع نسبت به مسائل عمرانی شهر قم داشته باشند، افزود: مدیران شهرداری باید فارغ از موقعیت و جایگاه مناطق مختلف شهر، با هدف سازندگی و رفع مشکلات تلاش نمایند.

حجت الاسلام صالحی منش بر ضرورت پرهیز از ورود مسئولان عمرانی به مسائل سیاسی تأکید کرد: اگر شهرداری به مسائل سیاسی ورود کند هم به خود و هم به عمران شهر ضرر می‌زند.

نماینده عالی دولت در استان مسئله بروکراسی در نهادهای خدمات رسان به مردم را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: در سال ۹۴ اراده مسئولان باید کوتاه سازی روند‌ها و روان سازی خدمت رسانی به مردم باشد.

استاندار قم نهاد شهرداری را دارای اختیارات و توانمندی‌های بالا در مدیریت شهر عنوان کرد و گفت: استانداری به عنوان یک نهاد حاکمیتی از این اقتدار در راستای خدمت به مردم دفاع می‌کند.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠١-١٣٩۴, ١٢:١٩

   

پر مبحث ترین ها