سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چهار هزار نیروی پلیس عهده دار تامین امنیت جشن نیمه شعبان در قم

فرمانده انتظامی قم با اشاره به حضور میلیونی مردم در مراسم جشن نیمه شعبان، از آماده باش چهارهزار نیروی پلیس در جهت تامین امنیت این مراسم بزرگ در قم خبر داد.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار کاظم مجتبایی در دیدار مسوولان مسجد مقدس جمکران، با اشاره به همکاری های فرماندهی انتظامی استان با تولیت این مسجد مقدس، افزود: گستره این فعالیتها در بخش های انتظامی، عملیاتی، ترافیکی، پشتیبانی و اطلاع رسانی است.

وی تاکید کرد: به دلیل افزایش ضریب امنیت و انضباط، 12 پایگاه انتظامی، عملیاتی و تخصصی پلیس های اطلاعات، راهور و آگاهی در مسجد جمکران حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به هم افزایی و هم پوشانی بین دستگاه های خدماتی استان، گفت: گستره ماموریت ما در سال جاری وسیع تر خواهد بود و برای چهاردهم و پانزدهم خرداد نیز پیش بینی های لازم را انجام داده ایم و به منظور اطلاع رسانی دقیق به مردم یک پایگاه اطلاع رسانی قوی ایجاد کرده ایم.

مجتبایی در ادامه با اشاره به رضایتمندی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی از عملکرد دستگاه های خدمت رسان در سال گذشته، افزود: اگر سال گذشته شاهد انضباط و آرامش مردم در برگزاری مراسم نیمه شعبان بودیم، از عنایات حضرت ولی عصر(عج) است.

وی با اشاره به اینکه یکی از رویدادهای مهم مذهبی در کشور برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در قم است، گفت: بیش از دو میلیون نفر از اقصی نقاط دنیا در این مکان مقدس حضور پیدا می کنند و امسال نیز با توجه به پیوستگی بین نیمه شعبان و 14 خرداد سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، گستره کار پلیس در عمق و در وسعت بیشتر شده است و پلیس قم در این چند روز در آمادگی کامل است.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی قم نیز در این دیدار گفت: اگر شهروندان قمی از وسائل نقلیه شخصی کمتر استفاده کنند، کیفیت خدمات بالا می رود و شاهد تسهیل در عبور و مرور در این ایام خواهیم بود.

معاون امور مالی مسجد مقدس جمکران نیز دراین دیدار ضمن تقدیر از مجموعه فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه نیروی انتظامی در حوزه های امنیتی، انتظامی و اجتماعی سنگ تمام گذاشته است، گفت: پلیس در موقعیت های دشوار همیشه پیش قدم بوده و به طور ویژه به اماکن مقدسه توجه دارد و باید از ظرفیت همه نهادها و دستگاه های استان نیز در این رویداد بزرگ استفاده شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٣-١٣٩۴, ١١:٢۵

   

پر مبحث ترین ها