سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم: رسانه ها و مسئولین باید در ایجاد همدلی و همزبانی دولت و ملت پیشگام باشند

استاندار قم با اشاره به برخی اظهارات خلاف واقع از سوی رسانه ها و اشخاص، این مسئله را موجب بی اعتمادی مردم به نظام جمهوری اسلامی دانست و افزود: مسئولین باید در ایجاد همدلی و همزبانی دولت و ملت پیشگام باشند.


 
حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی منش عصر چهارشنبه در نشست هم اندیشی مسئولان استان در سالن امام جواد (ع) استانداری با بیان برخی اظهارات رسانه ها دررابطه با مراحل قانونی انتخاب شهردار قم افزود:

سقائیان نژاد طی روند کاملا قانونی و شفاف به این سمت انتخاب شد.

وی با اشاره به انتخاب شهردار قم با 19 رای موافق شورای اسلامی شهر و پیگیری های استانداری برای انتخاب سقائیان نژاد افزود: با توجه به اینکه وی قبلا نیز شهردار اصفهان بود، مراحل قانونی قبلا یک بار برای ایشان انجام شده بود.

صالحی منش با اشاره به اظهارات رسانه ها مبنی بر وجود برخی ابهامات در تایید صلاحیت شهردار جدید در ایام تعطیلات نیمه شعبان خاطرنشان کرد: مسئولین ارشد استان، وزارت کشور و وزارت اطلاعات که وظیفه انجام استعلامات را دارند، در این ایام مشغول انجام مراحل قانونی بودند.

وی با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و استاندار قم نمایندگان مردم هستند خاطرنشان کرد: برخی افراد نباید با اهداف خاص و تشویش اذهان عمومی اعتماد مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را از بین ببرند.

استاندار قم در ادامه اظهارات امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در رابطه با وجود مشکلات مدیریتی در نهاد استانداری قم افزود: بنده سال گذشته در فضای صمیمی و دوستانه با آقای امیرآبادی در رابطه با عدم تعامل بین دستگاه های اجرایی در خدمت رسانی به مردم صحبت کردم.

وی بیان مطالب خصوصی بیان شده در سال گذشته در فضای عمومی در شرایط کنونی را موجب تشویش اذهان عمومی دانست و افزود: تصمیم گیری نهایی در انتخاب مدیران استان از جانب بنده است و در رابطه با مشکلات و کاستی ها نیز بنده پاسخگوی مردم خواهم بود.

وی اضافه کرد: مسئولین باید در ایجاد همدلی و همزبانی دولت و ملت پیشگام باشند.

صالحی منش در ادامه مسئله برق گرفتگی در یکی از بوستان های قم و مرگ یکی از همشهریان را مورد توجه قرارداد و با بیان اینکه استانداری قم خود را در قبال این حادثه تلخ مسئول می داند افزود: از روز حادثه تاکنون چندین جلسه در رابطه با این مسئله برگزار کرده ایم و علل آن را بررسی نموده ایم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٨-٠٣-١٣٩۴, ١۶:۵۴

   

پر مبحث ترین ها