سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سرپرست استانداری قم: محیط را برای عرضه مواد مخدر در قم ناامن کنیم

بروز شده : ٨-٠۴-١٣٩۴, ٠٨:٢٨    نسخه چاپی    
سرپرست استانداری قم گفت: به تناسب قداست استان قم باید محیط را برای عرضه مواد مخدر ناامن کنیم و هزینه آن را بالا ببریم.


 
به گزارش ایرنا، فریدون همتی روز دوشنبه در مراسم امحای 785 کیلوگرم انواع مواد مخدر غیرقابل استحصال و مواد صنعتی (شیشه)، به اراده مسوولان کشور و استان در این زمینه اشاره و اظهار کرد: ان شاءالله با انجام اقدامات قاطع بتوانیم ریشه این پدیده شوم را در استان بخشکانیم و سایر استان ها نیز از قم الگوگیری کنند.

وی با بیان اینکه از گذشته شاهد تلاش مسوولان استان قم در زمینه مبارزه با مواد مخدر بوده ام، گفت: این امر نشان از عزم و اراده جدی مسوولان ذی ربط استان در مقابله با عرضه، مصرف و پیشگیری مواد مخدر دارد و این مقدار مواد مخدر کشف شده در این استان نشان از زحمات شبانه روزی و کوشش بی وقفه نهادهای مرتبط به ویژه نیروی انتظامی است.

وی با تاکید بر اینکه مسوولان استان با جدیت در امر مبارزه با مواد مخدر تلاش می کنند، به اراده دولت تدبیر و امید در مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر اشاره کرد و گفت: اگر همه نهادها و همه اقشار مردم را با آثار شوم پدیده مواد مخدر در همه ابعاد آن متوجه کنیم به طور حتم در مساله مبارزه، درمان و صیانت فرزندان این مرز و بوم نتایج بهتری برای کشور به دست می آوریم.

مشاور عالی وزیر کشور، به موضوع اجتماعی کردن مواد مخدر و زیان های آن اشاره کرد و افزود: رسانه ها به ویژه صدا و سیما و نیز ائمه محترم جمعه و جماعات، آثار شوم این پدیده را در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به خوبی برای مردم به ویژه نسل جوان تبیین کنند، نتایج بهتری در این زمینه به دست می آوریم.

ابوالفضل شریفی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم نیز درابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم به حاضران اعلام کرد که امروز 785 کیلوگرم انواع مواد مخدر غیرقابل استحصال و مواد صنعتی (شیشه) به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر امحاء می شود.

5 تیر روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نامگذاری شده است.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠۴-١٣٩۴, ٠٨:٢٨

   

پر مبحث ترین ها