سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قم خبر داد:

اولین نمایشگاه تخصصی تأسیسات ساختمان در قم برگزار می‌شود

این نمایشگاه به مدت ۴ روز میزبان جامعه مهندسی و سایر بخش‌های صنعتی استان و همچنین علاقمندان به بخش تأسیسات ساختمان است.
اولین نمایشگاه تخصصی تأسیسات ساختمان و سیستمهای گرمایشی و سرمایشی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قم برگزار می‌شود.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قم در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه اولین نمایشگاه تخصصی تاسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی در تاریخ ۲۵ خرداد‌ماه در قم آغاز به کار خواهد کرد، اظهار داشت: این نمایشگاه به مدت ۴ روز میزبان جامعه مهندسی و سایر بخش‌های صنعتی استان و همچنین علاقمندان به بخش تأسیسات ساختمان است.

علی اخوان قربانی افزود: با توجه به اهمیت بحث بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی، شرکت‌هایی که در این نمایشگاه حضور دارند از شرکت‌های مطرح و صاحب نام از استانهای تهران، اصفهان، یزد، مشهد، تبریز، آمل و قم هستند که آخرین محصولات خود را در زمینه سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی عرضه می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز با توجه به اجرای طرح هدفمند کردن یارانه‌ها رقابت در محصولاتی است که کمترین مصرف انرژی را دارند افزود: در همین راستا در این نمایشگاه سه شرکت مبادرت به عرضه آبگرمکن‌های خورشیدی کرده‌اند که دو شرکت از استان قم و دیگری نیز از استان اصفهان است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان قم ادامه داد: مهندسان و فعالان عرصه ساختمان سازی می‌توانند در این نمایشگاه ضمن آشنایی با سیستم‌های جدید تأسیساتی از لحاظ کیفیت و نحوه مصرف انرژی محصولات شرکت‌های مختلف را ارزیابی کنند.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه به مدت چهار روز از تاریخ ۲۵ خرداد از ساعت 17 تا 22 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قم به آدرس بلوار آیت الله صدر برگزار می‌شود، افزود: در روز پایانی نمایشگاه نیز همایشی در زمینه بهینه سازی مصرف سوخت برگزار می‌شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٣-١٣٩٠, ١۵:۵٧

   

پر مبحث ترین ها