سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صبح چهارشنبه/

پیکر فرمانده شهید انتظامی دلگان در قم تشیع می‌شود

پیکر سرهنگ علیرضا همایی فصیح فرمانده انتظامی شهرستان دلگان از توابع استان سیستان و بلوچستان که در حادثه سرقت از طلافروشی این شهر ستان در درگیری با اشرار و سارقان به شهادت رسید فردا در قم تشیع می‌شود.
 
پیکر سرهنگ شهید علیرضا همایی فصیح فرمانده انتظامی شهرستان دلگان که در حادثه سرقت از طلافروشی در درگیری با سارقان به شهادت رسید فردا در قم تشیع می‌شود.

فرمانده انتظامی استان قم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام این خبر بیان کرد: پیکر سرهنگ علیرضا همایی فصیح فرمانده انتظامی شهرستان دلگان از توابع استان سیستان و بلوچستان که در حادثه سرقت از طلافروشی این شهر ستان در درگیری با اشرار و سارقان به شهادت رسید فردا در قم تشیع می‌شود.
 
سردار مهدی توکلی با بیان اینکه این شهید ساکن استان قم بود بیان کرد: شهید سرهنگ علیرضا همایی فصیح، ۲۱ سال در نیروی انتظامی خدمت کردند که دو سال قبل به سمت فرمانده انتظامی شهرستان دلگان منصوب شده بودند.

وی ادامه داد: این شهید بزرگوار قبل از اعزام به شهرستان دلگان، به عنوان رئیس کلانتری ۱۹ قم مشغول به فعالیت بود که خدمات شایسته و شایان ذکری در حوزه استحفاظی خود داشت.

فرمانده انتظامی استان قم ادامه داد: این شهید بزرگوار روز گذشته طی درگیری با سارقانی که قصد سرقت از طلافروشی در شهرستان دلگان را داشتند طی درگیری با این سارقان و هلاکت ۳ تن از آنان، خود نیز به درجه رفیع شهادت رسید.

وی ادامه داد: پیکر این شهید بزرگوار فردا راس ساعت ۱۰صبح با حضور فرمانده انتظامی و کارکنان انتظامی استان قم و جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم از مقابل مسجد امام حسن عسکری (ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) تشیع خواهد شد.

یادآور می‌شود: صبح روز گذشته ۶ سارق مسلح اقدام به سرقت از یک مغازه طلافروشی در شهر گلمرتی از توابع استان سیستان و بلوچستان کردند که پس از اطلاع نیروی انتظامی از ماجرا، ماموران بلافاصله اعزام شدند.
سرهنگ شهید همایی فصیحی فرمانده انتظامی شهرستان دلگان بلافاصله جهت هدایت مامورین خود را به محل حادثه رساند و سارقان که قصد فرار داشتند با تیر اندازی به سمت مامورین با آن‌ها درگیر شدند که متاسفانه سرهنگ علیرضا همایی فصیحی در این درگیری به شهادت رسید.

در این درگیری ۲ نفر از بسیجیان نیز به شهادت رسیدند و۳ نفر از افراد عادی که در صحنه حادثه حضور داشتند به علت شلیک‌های کور سارقان زخمی شدند.

همچنین  ۴ تن از سارقان نیز به هلاکت رسیدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٣-١٣٩٠, ٠٠:٠٠

   

پر مبحث ترین ها