سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرمانده نیروی انتظامی استان قم:

سرهنگ همایی در راستای حفظ آرمان انقلاب به شهادت رسید

سرهنگ شهید همایی فصیح در راستای پاسداری از آرمان و اهداف نظام و انقلاب و ولایت فقیه به شهادت رسید.
فرمانده نیروی انتظامی استان قم شهادت فرمانده انتظامی شهرستان دلگان را در راستای حفظ آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی عنوان کرد.

سردار مهدی توکلی ظهر چهارشنبه در حاشیه تشییع پیکر سرهنگ شهید علیرضا همایی فصیح که از مسجد امام حسن‌(ع) به سمت حرم حضرت معصومه‌(س) برگزار شد، در خصوص آرمان‌های این شهید اظهار داشت: زمانی که فردی لباس نیروی انتظامی را بر تن می‌کند قطعاَ آرمان و هدفش دفاع از نظام و انقلاب است.

وی ادامه داد: در واقع این افراد پاسدار خون شهدایی هستند که در گذشته در این مسیر به شهادت رسیده‌اند و تمام اهداف اینان حفظ نظام و انقلاب و برخورد با دسیسه‌هایی است که انقلاب را تهدید می‌کند.

فرمانده نیروی انتظامی استان قم ابراز داشت: سرهنگ شهید همایی فصیح در راستای پاسداری از آرمان و اهداف نظام و انقلاب و ولایت فقیه به شهادت رسید.

سردار توکلی افزود: این شهید بزرگوار سال‌های گذشته در این استان در خدمت مردم قم بود و بنا به وظیفه سازمانی به سیستان و بلوجستان منتقل شد و دو سال فرمانده انتظامی منطقه دلگان بود که در آخرین مأموریتش در سه روز گذشته در درگیری با اشرار و متجاوزین منطقه به شهادت رسید.

پیکر شهید همایی فصیح پس از تشییع توسط مردم و پرسنل نیروی انتظامی قم و اقامه نماز توسط حجت الاسلام سعیدی در جوار شهدای گرانقدر اسلام در گلزار شهدای قم به خاک سپرده شد.
 
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٣-١٣٩٠, ٠۵:٢١

   

پر مبحث ترین ها