سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاندار قم:

کالاهای با مصرف انرژی کمتر مورد استقبال مردم قرار گرفته است

این نمایشگاه با حضور شرکت‌هایی از داخل و خارج استان برپا شده است که برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند مردم را با تکنولوژی‌های مدرن و روز دنیا آشنا کند.
 استاندار قم با اشاره به اینکه رغبت مردم به سمت استفاده از کالاهای با مصرف انرژی کمتر است، گفت: همین امر باعث رقابت بین تولیدکنندگان خواهد شد.
 حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی‌پور غروب چهارشنبه در حاشیه بازدید از اولین نمایشگاه تاسیسات ساختمان و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی که در محل دائمی نمایشگاه‌های استان قم برپا شد در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه با حضور شرکت‌هایی از داخل و خارج استان برپا شده است که برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند مردم را با تکنولوژی‌های مدرن و روز دنیا آشنا کند.

وی با بیان اینکه مردم رغبت بیشتری نسبت به استفاده از کالاهای بهینه سازی شده و با مصرف انرژی کمتر دارند، افزود: همین امر باعث شده است تا در بین تولیدگنندگان رقابتی در خصوص عرضه محصولات با مصرف انرژی کمتر صورت گیرد.

عرضه آبگرمکن خورشیدی در نمایشگاه

وی ادامه داد: یکی از محصولاتی که دراین نمایشگاه عرضه شده است آبگرمکن خورشیدی است که تولید این محصول در داخل استان یکی از نتایج سفر سال گذشته ما به ترکیه بوده است که خوشبختانه با مشارکت شرکت ایرانی و ترک این محصول به تولید انبوه رسیده است.

استاندار قم همچنین در خصوص حمایت از کارخانه‌هایی که مبادرت به تولیدات با انرژی کمتر می‌کنند افزود: دولت بسته‌های حمایتی مختلفی را برای بخش صنعت در نظر گرفته است که شرکت‌ها و کارخانجات تولید کننده سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی نیز می‌توانند از این بسته حمایتی استفاده کنند.

موسی‌پور اضافه کرد: در این نمایشگاه ۳۶ شرکت از سراسر کشور حضور دارند که این امر هم باعث آشنایی مردم با محصولات جدید آنهاخواهد شد هم اینکه این شرکت‌ها می‌توانند در مقایسه محصولات یکدیگر به بحث و تبادل نظر بپردازند.

تذکر نسبت به رعایت حجاب در نمایشگاه

در حاشیه گفتگوی استاندار با خبرنگاران نیز یکی از خبرنگاران در اعتراض به وضعیت نامناسب حجاب در برخی ازغرفه‌ها این مسئله را با استاندار در میان گذاشت که حجت الاسلام موسی‌پور به مسئولین برپایی نمایشگاه تذکر داد نسبت به مسئله حجاب غرفه داران و همچنین پخش آهنگ‌های نا‌مناسب در نمایشگاه دقت بیشتری داشته باشند.

اولین نمایشگاه تأسیسات ساختمان و سیستمهای سرمایشی و گرمایشی قم از ۲۵ تا ۲۸ خرداد از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های قم دایر خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٣-١٣٩٠, ٢٢:٣۴

   

پر مبحث ترین ها