سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قم دارای روزنامه سراسری می‌شود

بروز شده : ۶-٠۴-١٣٩٠, ٢١:۵٩    نسخه چاپی    
 پس از موافقت هیئت نظارت بر مطبوعات با توزیع روزنامه 19 دی از استانی به سراسری، اولین روزنامه سراسری قم در سطح کشور منتشر خواهد شد.
صاحب امتیاز و مدیر مسئول روزنامه 19 دی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این روزنامه در خرداد 1378 با دیدگاهی ارزشی و اصول گرایانه و مشی مستقل و اعتدال جویانه و روش خبری، تحلیلی و انتقادی در جهت بسط و گسترش اندیشه‌های امام راحل و اسلام ناب، توسط جمعی از دلسوزان اصحاب رسانه قم پا به عرصه میدان رسانه‌های مکتوب گذاشت و در طول 12 سال فعالیت خود توانست به تدریج روند تکاملی خود را طی کرده و به رسانه‌ای بالنده و تأثیرگذار تبدیل شود.

مرتضی داستانی اضافه کرد: تقارن موافقت هیئت نظارت با سراسری شدن روزنامه 19 دی و سالگرد تأسیس آن را به فال نیک گرفته و امیدواریم بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای استان به ویژه اصحاب رسانه‌ای قم در مجموعه روزنامه‌های کشوری باشیم.

وی تصریح کرد: روند رو به رشد و تدریجی این روزنامه از هفته نامه به دو روزنامه و سپس روزنامه به گونه ای رقم خورده است که امکان ظهور و بروز روزنامه را در گستره جدید با دشواری کمتری رو به رو می‌سازد ولی به طور قطع عرصه سخت و دشواری است که بدون کمک دلسوزان نظام و انقلاب و صاحبان قلم و اندیشه امکان پذیر نیست.

صاحب امتیاز 19 دی افزود: در طراحی جدید سعی داریم به گونه ای در این عرصه ورود کنیم که از یک سو اخبار استان را در گستره کشوری منتشر کرده و از سوی دیگر با بازنشر اخبار کشوری خوانندگان 19 دی را از مراجعه به روزنامه‌های دیگر بی‌نیاز کنیم و در حقیقت با یک روزنامه، دو روزنامه در صفحه آرایی و طراحی جدید منتشر نماییم.

وی یادآور شد: سعی می‌کنیم در کمترین زمان ممکن با راه اندازی دفتر تهران شاهد توزیع سراسری 19 دی باشیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠۴-١٣٩٠, ٢١:۵٩

   

پر مبحث ترین ها