سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نماینده ولی فقیه در سپاه علی بن ابیطالب(ع) :

سپاه سپر نظام در برابر تهدیدات دشمن است

امام خمینی‌(ره) سپاه را تأسیس کرد و این نهاد امروز با رهنمودهای مقام معظم رهبری به سمت کمال خود در حرکت است.
 نماینده ولی فقیه در سپاه علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به نقش سپاه در حفظ دست آوردهای انقلاب اسلامی گفت: سپاه مانند سپر نظام در برابر تهدیدات دشمن است.

حجت الاسلام سید حسن اکبری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز میلاد امام حسین‌(ع) و روز پاسدار با اشاره به نقش آفرینی سپاه پاسداران در تمامی عرصه‌ها اظهار داشت: در خدمت رسانی به جامعه و آحاد مردم اولین نکته‌ای که سپاهیان باید بدان توجه داشته باشند افزایش آگاهی و بصیرت است.

وی با تأکید بر خودشناسی اظهار کرد: چنانچه انسان به خود شناسی بپردازد قطعا به توانمندی‌ها و استعدادهای خود پی‌می‌برد  و در راستای توانمندی‌های خود گام بر می‌دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به وظایف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: امروز ما جنگ تحمیلی و به عبارتی جنگ سخت را پشت سرگذاشته‌ایم و دشمن با جنگ نرم خود وارد عرصه شده است و سپاه باید با شناخت زمان نسبت به وظیفه خود در برخورد با جنگ نرم اهتمام داشته باشد.

اکبری دشمن شناسی را از دیگر وظایف مهم سپاه برشمرد و عنوان داشت: امام خمینی‌(ره) سپاه را تأسیس کرد و این نهاد امروز با رهنمودهای مقام معظم رهبری به سمت کمال خود در حرکت است.

وی ادامه داد: امروز سپاه به عنوان مدافع و حافظ ارزش‌های نظام در تمامی زمینه‌ها در حال خدمت رسانی است و مانند سپر از نظام در برابر تهدیدات حفاظت می‌کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠۴-١٣٩٠, ١٨:٠٠

   

پر مبحث ترین ها