سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس شورای اسلامی شهر قم:

اقتدار کشور در گرو تقویت اقتصاد است

19 دی: رئیس شورای اسلامی شهر قم با بیان اینکه اقتصاد ما رابطه مستقیمی با اقتدار ما دارد گفت: اگر در اقتصاد نیرومند نشویم با یک دگرگونی بهای نفت بازارمان دچار رکود می‌شود.

به گزارش فارس، ولی‌الله بیاتی در جلسه هم‌اندیشی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر قم و پارک علم و فناوری استان قم با موضوع «نقش اقتصاد فرهنگی دانش‌بنیان در تحقق اقتصاد مقاومتی» که در سالن جلسات شورای اسلامی شهر قم برگزار شد گفت: سر دادن شعار استکبارستیزی پس از انقلاب سبب شد که استکبار جهانی همواره با ما دشمنی داشته باشد.

وی افزود: ایستادگی بر شعارهای استکبارستیزی و استقلال مایه ارائه الگویی نو از حکومت‌داری به دنیا شد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم تاکید کرد: ما در راه آرمان‌هایمان هزینه‌های فراوانی دادیم که یکی از آنها جنگ تحمیلی بود.

بیاتی یادآور شد: در زمان جنگ موضوع اقتصاد مقاومتی کاملا برایمان روشن شده بود و جدی گرفتن آن سبب شد در اوج تحریم‌های تسلیحاتی دشمن به پیشرفت‌های نظامی برسیم.

رئیس شورای اسلامی شهر قم افزود: ما در جنگ یاد گرفتیم که بر روی پای خودمان بایستیم و به همین دلیل دشمن نتوانست در روند انقلاب اسلامی خللی وارد کند و اکنون خدا را سپاسگزاریم که کشور همچنان در حال پیش‌روی به سمت اهدافی است که امام راحل ترسیم کرده بود.

وی با بیان اینکه اقتصاد ما رابطه مستقیمی با اقتدار ما دارد ابراز کرد: اگر در اقتصاد نیرومند نشویم با یک دگرگونی بهای نفت بازارمان دچار رکود می‌شود.

بیاتی تاکید کرد: دشمن جنگ اقتصادی علیه ما به راه انداخته و به شکل‌های گوناگونی در پی براندازی است بنابراین اگر اینگونه بیاندیشیم که می‌توان با وابستگی به خارج کشور را پیش برد، غلط است.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٢-١٣٩۵, ١١:۵٧

   

پر مبحث ترین ها