سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

در آستانه ماه رمضان/

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در قم برگزار می‌شود

در این نمایشگاه، اقلامی مانند برنج، روغن، گوشت قرمز، مرغ، ماهی، خرما، تخم مرغ ، لبنیات و شوینده ها برای رفاه حال همشهریان عرضه خواهد شد.
رئیس سازمان بازرگانی استان قم گفت: نمایشگاه عرضه محصولات کالاهای اساسی در ایام ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف شهر قم برپا می‌شود.

یونس عالی پور گفت: این نمایشگاه از روز هفتم تا پانزدهم مردادماه از ساعت 17 لغایت 23 در محل دایمی نمایشگاه‌های استان قم واقع در انتهای خیابان خاکفرج برپا می‌شود.

به گفته وی این نمایشگاه توسط بخش خصوصی با مجوز سازمان بازرگانی در فضایی 1300 متری برگزار شده و در آن درحدود 100 غرفه به عرضه مایحتاج ضروری ماه مبارک رمضان شهروندان اقدام خواهند نمود.

رئیس سازمان بازرگانی برگزاری فروش‎های فوق‎العاده را یکی از راهکارهای تنظیم بازار ماه رمضان و ایجاد تعادل بین نظام عرضه و تقاضا عنوان کرد و افزود: در این نمایشگاه، اقلامی مانند برنج، روغن، گوشت قرمز، مرغ، ماهی، خرما، تخم مرغ ، لبنیات و شوینده ها برای رفاه حال همشهریان عرضه خواهد شد.

عالی پور با تاکید براینکه در این نمایشگاه، باید کالاهای با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه شود گفت : در این نمایشگاه سعی شده تا از تولید کنندگان و اصنافی که در چرخه توزیع در سطح بالایی هستند استفاده شود تا قیمت اجناس عرضه شده پائین تر از قیمت بازار باشد.

وی تصریح کرد که: کارشناسان مرتبط ، بازرسان و کارشناسان قیمت این سازمان در نمایشگاه حضور داشته و نظارت ویژه بر عملکرد غرفه ها خواهند داشت .

رئیس سازمان بازرگانی در ادامه گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان که شامل بازرسی ویژه از اصناف در ماه رمضان است امسال نیز همانند سالهای گذشته در استان قم اجرا خواهد شد و در این طرح بازرسین این سازمان برای رفاه حال شهروندان در این ماه بر عملکرد واحدهای صنفی نظارت کامل داشته و با هرگونه تخلف احتمالی برخورد می نمایند.

عالی پور، وجه تمایز تنظیم بازار ماه رمضان امسال با سال‎های گذشته را وفور کالا، تسهیل دسترسی و تأمین کالاهای مصرفی مردم عنوان کرد و افزود: همچنین محور اصلی برنامه‎ریزی‎ها و اقدامات انجام شده در تنظیم بازار خود اصناف و بازاریان استان هستند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠۴-١٣٩٠, ٠٢:١٨

   

پر مبحث ترین ها