سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رئیس گروه گسترش فرهنگ نماز، قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان قم خبر داد:

درخشش 8 دانش‌آموز قمی در مسابقات سراسری قرآن و نهج‌البلاغه

بروز شده : ٢-٠۵-١٣٩٠, ٢١:٢١    نسخه چاپی    
این دوره از مسابقات با حضور یک‌هزار و 100 دانش‌آموز پسر در 4 رشته حفظ، قرائت، تفسیر و نهج‌البلاغه در استان مرکزی برگزار شد.
 رئیس گروه گسترش فرهنگ نماز، قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان قم از درخشش 8دانش آموز پسر استان در بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و نهج البلاغه خبر داد.

جلال خدامحمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این که 8 نفر از دانش‌آموزان استان قم در بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن و نهج‌البلاغه دانش‌آموزان پسر سراسر کشور موفق به کسب رتبه‌های برتر شدند، اظهار داشت: این دوره از مسابقات با حضور یک‌هزار و 100 دانش‌آموز پسر در 4 رشته حفظ، قرائت، تفسیر و نهج‌البلاغه در استان مرکزی برگزار شد.

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات پس از 5 روز رقابت و با معرفی140 نفر برتر، چهارشنبه گذشته به کار خود پایان داد، تصریح کرد: در این دوره از مسابقات تعداد 28 نفر از استان قم حضور داشتند که تعداد 8نفر به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

خدامحمدی یادآور شد: امیر حسین خسرو آبادی در مقطع پیش دانشگاهی در رشته نهج البلاغه موفق به کسب رتبه اول وآقایان علی صالحی منش و علی زینالی در مقطع راهنمایی در رشته قرائت قرآن کریم به ترتیب موفق به کسب رتبه دوم و چهارم شدند.

وی افزود: در رشته مفاهیم نیز آقایان قاسم محمدی و سید علی مهدوی زاده در مقطع راهنمایی موفق به کسب رتبه دوم شدند.

رئیس گروه گسترش فرهنگ نماز، قرآن و عترت اداره کل آموزش و پرورش استان قم در ادامه اظهار داشت: هم‌چنین در رشته نهج‌البلاغه،آقایان مجید امینی و محمد حسن مسعودیان در مقطع راهنمایی حائز رتبه دوم شد.

وی در پایان یادآور شد: در رشته تفسیر نیز عباس قائمی در مقطع پیش دانشگاهی حائز رتبه سوم شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۵-١٣٩٠, ٢١:٢١

   

پر مبحث ترین ها