سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون برنامه ریزی استاندار قم تاکید کرد:

دخالت دولت در تنظیم بازار باید در راستای حمایت از تولیدکننده باشد

بروز شده : ٣-٠۵-١٣٩٠, ٠٢:١٢    نسخه چاپی    
دخالت دولت در تنظیم بازار باید منطقی، به موقع و با نگاه بلند مدت و در راستای حمایت از تولید کننده باشد.
معاون برنامه ریزی استاندار قم گفت: دخالت دولت در تنظیم بازار باید منطقی، با نگاه بلند و در راستای حمایت از تولید کننده باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدرضا دهناد صبح یکشنبه در میزگرد بررسی نقش تشکل‌های مردم نهاد در نظارت و کنترل بازار و نحوه افزایش مشارکت مردم در تشکیل انجمن‌های حمایت از حقوق مصرف کنندگان، با اشاره به تعاریف و اهداف تشکیل تشکل‌های مردم نهاد، اظهار داشت: تشکل‌های مردم نهاد برای ایفای نقش‌های خاصی در جامعه تشکیل می‌شوند و این حضور موثر به منظور همکاری سازمان یافته در پیشبرد اهداف مورد نظر می‌باشد.

وی با بیان اینکه تنظیم بازار یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های نظام‌های اقتصادی است، گفت: ثبات اقتصادی هدف اصلی اجرای برنامه‌های تنظیم بازار است.

معاون برنامه ریزی استاندار قم اظهار داشت: دخالت دولت در تنظیم بازار باید منطقی، به موقع و با نگاه بلند مدت و در راستای حمایت از تولید کننده باشد.

دهناد با بیان اینکه بهره گیری از اصناف و تشکل‌های اقتصادی برای تنظیم بازار و تعادل بخشی عرضه و تقاضا تأثیرگذار است، اظهار داشت: برای از بین رفتن بستر تخلف‌ها و کاهش آن‌ها باید از نظارت بر افراد به سمت اصلاح سیستم‌ها و نظارت بر آن‌ها رفت.
 
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۵-١٣٩٠, ٠٢:١٢

   

پر مبحث ترین ها