سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون بازرگانی داخلی سازمان بازرگانی قم:

استان قم در ماه رمضان کمبود کالا نخواهد داشت

بروز شده : ٩-٠۵-١٣٩٠, ٢٣:۵٨    نسخه چاپی    
کالاهای مورد نیاز مردم در این نمایشگاه حداقل ۱۲ الی ۱۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهند شد وامیدواریم با استقبال خوبی روبرو شود.
 معاون بازرگانی داخلی سازمان بازرگانی قم با اشاره به تامین کالاهای مورد نیاز این استان گفت: با تمهیداتی که اندیشیده شده در ماه رمضان کمبود کالا در استان قم وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر محمدی چهر گفت: از عرضه گوشت قرمز گرم و منجمد با تخفیف هفت تا ۱۰ درصد در نمایشگاه ضیافت در استان قم خبر داد و گفت با تمهیداتی که اندیشیده شده در ماه رمضان کمبود کالا در سطح استان نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه اصناف درعرضه مستقیم کالا در نمایشگاه همکاری حداکثری داشته‌اند بیان کرد: ‌ در سالهای گذشته به دلیل تقارن ماه رمضان با بازگشایی مدارس تنظیم بازار ماه رمضان با برپایی نمایشگاههای انجام می‌شد اما به علت فاصله زیاد پاییز با ماه مبارک رمضان در سال جاری دولت تصمیم به برگزاری نمایشگاه ضیافت گرفت.

معاون بازرگانی داخلی سازمان بازرگانی قم با اشاره به برگزاری نمایشگاه ضیافت در سراسر کشور توسط وزارت بازرگانی گفت: اقلام پر مصرف ماه رمضان مانند خرما، مواد پروتئینی، محصولات لبنی، خشکبار و مواد شوینده در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

وی عرضه کالاهای ویژه طرح هدفمندی یارانه‌ها برای اولین بار در این نمایشگاه رامورد توجه قرار داد و گفت: مرغ، شکر و روغن از جمله کالاهایی هستند که با قیمت مناسب و در جهت تنظیم بازار در اختیار عموم مردم قرار خواهند گرفت.

محمدی چهر یکی از شرایط عرضه کالا در این نمایشگاه را حداقل سود ممکن دانست و تصریح کرد: بازرسان سازمان بازرگانی در محل نمایشگاه مستقر هستند و بر عملکرد غرفه‌های عرضه کالا نظارت مستقیم دارند.

وی در خصوص میزان تخفیف کالاهای ارائه شده در نمایشگاه ضیافت گفت: کالاهای مورد نیاز مردم در این نمایشگاه حداقل ۱۲ الی ۱۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهند شد وامیدواریم با استقبال خوبی روبرو شود.

محمدی چهر ادامه داد: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته قرار است گوشت قرمز گرم و منجمد نیز با ۷ تا ۱۰ درصد تخفیف در این نمایشگاه به فروش برسد.

معاون بازرگانی داخلی سازمان بازرگانی قم در مورد قیمت گذاری کالاهای عرضه شده در نمایشگاه گفت: قیمت‌ها توسط کار‌شناسان خبره تعیین شده و نمونه‌های بسته بندی شده هر کالا در تمامی غرفه‌ها موجود است.

وی از تلاش این سازمان برای رفتن به سمت فروش فوق العاده در سطح شهر خبر داد و گفت: تا انجام این اقدام، برگزاری چنین نمایشگاههایی برای عرضه مستقیم کالا برای تنظیم بازار ضرورت دارد.

معاون بازرگانی داخلی سازمان بازرگانی قم ادامه داد: تمامی شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل گرانفروشی، کم فروشی یا تقلب با مراجعه به این بازرسان یا تماس با شماره ۱۲۴ شکایت خود را مطرح کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۵-١٣٩٠, ٢٣:۵٨

   

پر مبحث ترین ها