سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نعمتی: اکثر اصولگرایان حامی روحانی در سال 96 هستند

بروز شده : ٣-٠۵-١٣٩۵, ١١:۴۵    نسخه چاپی    
با توجه به عملکردی که روحانی در این سه سال داشتند و به نوعی فراجناحی عمل کردند لذا طیف وسیعی از اصلاح طلبن نیز وی را مورد حمایت قرار می دهند.


عضو هیات رییسه مجلس دهم می‌گوید با توجه به عملکرد روحانی در 3 سال گذشته طیفی از اصولگرایان اعتدالی و اصلاح‌طلبان پیشتیبان وی در انتخابات ریاست جمهوری 96 خواهند بود.

 

 بهروز نعمتی، عضو فراکسیون ولایت مجلس شورای اسلامی در مورد احتمال حمایت اصولگرایان معتدل از روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 96 به خبرنگار خبرآنلاین گفت: شخصا به عنوان حامی آقای روحانی بوده و هستم، فکر می کنم طیف گسترده‌ای ازاصولگرایان معتدل نیز از آقای روحانی درانتخابات 96 حمایت می کنند.

وی در مورد سخنان باهنر مبنی بر تعیین شرط و شروط برای حمایت از روحانی توسط اصولگرایان اظهارداشت:حل مشکلات اقتصادی یک پروسه عظیمی است و اینگونه نیست که این مشکلات یک شبه بوجود آمده باشند، اتفاقات خیلی بزرگی که در دولت نهم و دهم در زمان احمدی نژاد رخ داد ضربه بزرگی را به اقتصاد کشور وارد کرد و رفع این آسیب ها به این آسانی قابل رفع شدن نیست چه برسد به اینکه ما ضرب العجل پنج شش ماهه برای حل آنها تعیین کنیم.

نعمتی در پاسخ به این سوال که آیا تعیین این پیش شرط ها پیش زمینه و بهانه ای برای عدم حمایت از روحانی توسط این بخش از اصولگرایان نیست، گفت: من اطلاعی از برنامه این آقایان ندارم ولی از نظر ما طیف گسترده ای از اصولگرایان که هم شامل معتدلین و هم سایر طیف ها خواهند بود از روحانی حمایت می کنند.

وی در مورد اینکه در صورت کاندیداتوری احمدی نژاد ایا اصولگرایان از وی حمایت می کنند یا روحانی را مورد حمایت قرار می دهند نیز گفت: هر کدام از مجموعه های اصولگرا تفکرخاص خودشان را دارند ،ما در انتخابات 92 نیز دیدیم که برخی از افراد در طیف اصولگرایی از افراد دیگر حمایت کردند و در انتخابات 96 نیز این احتمال دارد که این افراد از فردی به جز روحانی حمایت کنند.

این نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین درباره احتمال عبور اصلاح طلبان از روحانی نیز گفت: با توجه به عملکردی که روحانی در این سه سال داشتند و به نوعی فراجناحی عمل کردند لذا طیف وسیعی از اصلاح طلبن نیز وی را مورد حمایت قرار می دهند.

نعمتی در پاسخ به این پرسش که در صورت حضور احمدی نژاد در انتخابات 96 آیا شانس پیروزی مقابل روحانی خواهند داشت گفت: پاسخ این پرسش این است که "در اگر نتوان نشست"، یعنی با اما و اگر نمی شود تصمیم گرفت.


منبع: خبرآنلاین

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۵-١٣٩۵, ١١:۴۵

   

پر مبحث ترین ها