سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پس از منازعه منجر به اخراج نماینده دولت/

کوهکن: نمایندگان دولت و مجلس آشتی کردند

بروز شده : ۶-١٠-١٣٩٠, ١٨:٠۶    نسخه چاپی    

نمایندگانی از مجلس موضوع را دنبال کردند و نهایتا نمایندگان دولت و مجلس را آشتی داده و آنها با هم رو بوسی کردند.

فارس نوشت:

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه اخراج بر هم زنندگان نظم جلسه علنی از اختیارات رئیس جلسه است، گفت که نماینده فریمان و نماینده دولت که در جلسه امروز با یکدیگر درگیر شده بودند، آشتی کردند.
 گزیده سخنان محسن کوهکن که با حضور در جمع خبرنگاران به تشریح جزئیات جلسه غیر‌علنی امروز مجلس پرداخت، به این شرح است:
      دید واقع بینانه این است که مجلس ما مجلسی آزاد است و افراد با صراحت در آن صحبت می‌کنند که به خاطر این به پرخاش هم می‌انجامد‌ اما روی دیگر سکه این است که ملت از دولتمردان و نمایندگان انتظار ندارند که چنین اتفاقاتی بیفتد
    امروز پس از پایان صحبت‌های نماینده دولت، نماینده‌ای از مجلس به این صحبت‌ها اعلام اعتراض کرده و نسبت به آن عکس‌العمل نشان داد.  نماینده دولت نیز به عکس‌العمل نماینده مجلس واکنش نشان داد البته اگر کسی حرفی بزند که طرف مقابل را عصبانی کند، او هم به همان میزان مقصر است.  نماینده دولت خطاب به نماینده مجلس گفته بود که آمار شما "کوچه بازاری" است که این جمله باعث عکس‌العمل نماینده مجلس شده بود.
   تا جایی که بحث بین دو نفر بود، رئیس جلسه درخواست کرد که آنها آرام باشند اما نماینده دولت کلمه‌ای توهین‌آمیز به مجلس گفت و لذا رئیس جلسه هم خواست که وی را برای خروج از جلسه هدایت کنند‌ در عین حال نمایندگانی از مجلس موضوع را دنبال کردند و نهایتا نمایندگان دولت و مجلس را آشتی داده و آنها با هم رو بوسی کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-١٠-١٣٩٠, ١٨:٠۶

   

پر مبحث ترین ها