سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قائم مقام وزیر کشور در امور فرهنگی و اجتماعی:

شناسایی شهرستان های محروم دارای بیشترین آسیب های اجتماعی در دستور کار قرار دارد

این سخنان عمیق و تأثیرگذار می تواند مبنای تولید آثار فاخر فرهنگی و هنری در تبیین اهمیت مقابله با آسیب های اجتماعی در کشور باشد.

 

قائم مقام وزیر کشور در امور فرهنگی و اجتماعی گفت: شناسایی شهرستان های محروم و دارای بیشترین آسیب های اجتماعی در دستور کار جلسات شورای اجتماعی کشور است.

تقی رستم وندی روز یکشنبه در نشست معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور گزارش مشروحی از جلسه اعضای شورای اجتماعی کشور با رهبر معظم انقلاب که در دهم آبان ماه 95 برگزار شد، ارایه کرد.

وی افزود: در این جلسه دو ساعت و 15 دقیقه ای گزارش های بخش های مختلف از سوی مسوولان ذیربط ارایه شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی در مدت 45 دقیقه رهنمودها و توصیه های خود را به اعضای جلسه فرمودند.

رییس مرکز فرهنگی و اجتماعی وزارت کشور با مثبت توصیف کردن فضای این جلسه ، یادآور شد: معظم له از اقدامات انجام شده اظهار خرسندی کردند اما نقد ایشان متوجه دو حوزه شامل گسترش حاشیه نشینی و برخی فعالیت های فرهنگی در حوزه تولید آثار بصری در حوزه سینما و نمایش بود.

رستم وندی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر این که امروز مقابله با آسیب های اجتماعی کار هر کسی است که دوستدار ایران و دارای وجدان است، افزود: این سخنان عمیق و تأثیرگذار می تواند مبنای تولید آثار فاخر فرهنگی و هنری در تبیین اهمیت مقابله با آسیب های اجتماعی در کشور باشد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٩-١٣٩۵, ١۶:۴٧

   

پر مبحث ترین ها