سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کواکبیان: انتشار سخنان منتسب به ظریف تحریف شده است

بروز شده : ۵-١٠-١٣٩۵, ٢٢:۵٨    نسخه چاپی    
نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه صحبت‌های ظریف تحریف شده منتشر شده است، از رئیس مجلس درخواست کرد تا پیگیری شود که چه کسی این فایل را از کمیسیون به رسانه‌ها انتقال داده است.

 

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان در اخطاری طی جلسه علنی نوبت بعدازظهر مجلس گفت: در یکی از کمیسیون‌های فایل صوتی به رسانه‌ها کشانده شده و برخلاف منافع ملی و اخلاق دروغی را به وزیر امور خارجه نسبت داده‌اند.

وی افزود: آقای ظریف گفته بودند در مورد ایسا من به قول کری اشتباه کردم که فکر می کردم نمی‌گذارند در کنگره تایید شود، اما این صحبت به گونه دیگری جلوه داده شد که گویا آقای ظریف می‌گوید کل برجام را اشتباه کردم و این واقعا تحریف است.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: بنده خود در جلسه حضور داشتم. سه بار تاکید شد که این مباحث مربوط به کمیسیون است، حتی بنده با مزاح گفتم تیتر یک مردم سالاری نشود، همه خندیدند و قرار نبود این مسائل به بیرون کشیده شود.

براساس این گزارش، علی لاریجانی که ریاست این جلسه را بر عهده داشت، گفت: تقصیر خودتان بود که این را گفتید و دیگران استفاده کردند.

کواکبیان در ادامه خاطر نشان کرد: این مسائل باعث می‌شود که دیگر هیچ وزیری با اعضای کمیسیون مربوطه‌اش مسائل محرمانه‌ای را که نمایندگان باید در جریان باشند نگوید، که مبادا بعدا به رسانه‌ها کشانده شود.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١٠-١٣٩۵, ٢٢:۵٨

   

پر مبحث ترین ها