سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موضع امام جمعه اهواز در برابر تخریب دولت

بروز شده : ٣-١٢-١٣٩۵, ١١:١٧    نسخه چاپی    
آنها اعلام کردند به هیچ وجه اعتراضات ما رنگ و بوی سیاسی ندارد و هر گونه سوء استفاده جناح‌ها و جریانات سیاسی را برای تخریب دولت محکوم می‌کنیم.اگر چه مشکلات خوزستان دست کم ریشه در مدیریت و تصمیمات نادرست در دولت‌های گذشته دارد و انتظار مردم از همه مسئولان نظام برای رسیدگی به این مشکلات است. اما مخالفان دولت با سوء استفاده جناحی از ناراحتی و عصبانیت مردم حملات بی‌سابقه و شدیدی را علیه شخص رئیس‌جمهور و دولت، برنامه‌ریزی و اجرا کردند.

به گزارش روزنامه جمهوری اسلامی، به همین دلیل جمعی از معترضان و تجمع کنندگان با اعلام صریح خواسته‌ها و مطالبات خود از مسئولان نظام برای رفع این مشکلات خواستار برخورد با عوامل اصلی تخریب تالاب‌ها و محیط زیست و متولیانی که بانی و باعث این وضعیت در گذشته بوده اند، شدند.

آنها اعلام کردند به هیچ وجه اعتراضات ما رنگ و بوی سیاسی ندارد و هر گونه سوء استفاده جناح‌ها و جریانات سیاسی را برای تخریب دولت محکوم می‌کنیم.

آیت‌الله موسوی جزایری امام جمعه اهواز نیز در نماز جمعه این هفته ضمن حمایت از دولت گفت: «دولت برای رفع مشکلات پیش آمده در خوزستان بخصوص شهر اهواز تمامی امکانات خود را بکار گرفته و امید است بزودی مشکلات برطرف شود.»

وی ضمن تایید اعتراضات و تجمعات سالم مردم اهواز، از وضعیت اطلاع رسانی مسئولین دولتی هم گلایه کرد.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٢-١٣٩۵, ١١:١٧

   

پر مبحث ترین ها