سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر اطلاعات: ایران مسئله تکفیری ها را با اهل سنت مرتبط نمی کند

بروز شده : ۴-١٢-١٣٩۵, ١۴:١٧    نسخه چاپی    
اولین کسانی که در برابر وهابیت قرار گرفتند و مخالفت کردند اهل سنت بودند.

وزیر اطلاعات گفت: داعش مولود توطئه آمریکایی و اسرائیلی بوده و هدف آن ایجاد اختلاف و تفرقه در بین مسلمانان برای تامین امنیت رژیم صهیونیستی است.

سید محمود علوی بعد از ظهر امروز در جمع ائمه جمعه سه استان کرمانشاه، آذربایجان غربی و کردستان افزود: هیچ وقت جمهوری اسلامی مسئله تکفیری‌ها را با اهل سنت مرتبط نمی‌کند.

وی با اشاره به مخالفت‌های اهل سنت با جریان‌های انحرافی، تصریح کرد: اولین کسانی که در برابر وهابیت قرار گرفتند و مخالفت کردند اهل سنت بودند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: حرف علمای اهل سنت و ائمه جمعه در میان مردم خریدار دارد و نمود عینی این مهم دعوت عمومی ائمه جمعه برای حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن بود و خوشبختانه این دعوت با استقبال گسترده مردم همراه شد.

علوی یادآور شد: دشمن با عملیات روانی به دنبال تضعیف روحیه انقلابی است و شما باید نگران این موضوع نباشید و همچنان ضمن حضور در صحنه از نظام و انقلاب دفاع کنید.

وی با اشاره به اهمیت وحدت در جامعه گفت: همه ید واحده، یک امت هستیم و زیر پرچم ولایت فقیه زندگی می‌کنیم و به همین دلیل باید فاصله دلها کم شود.

وزیر اطلاعات اظهار داشت: وزارت اطلاعات توطئه‌های زیادی علیه کشور را خنثی کرده است و هر ساله ضریب امنیتی کشور افزایش یافته است،

علوی با اشاره به توطئه‌های بی‌پایان دشمن، یادآور شد: امروز تمام دنیا بسیج شده است تا در جمهوری اسلامی اتفاق امنیتی بیافتد، که اگر ما باهم باشیم دشمن ناامید و مایوس می‌شود.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٢-١٣٩۵, ١۴:١٧

   

پر مبحث ترین ها