سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حفظ خط امام و رهبری وظیفه ماست

مدیر حوزه‌های علمیه گفت: حضور در صحنه و حمایت از نظام باید در راس همه امور باشد و همه مردم باید در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند.

آیت الله مرتضی مقتدایی شامگاه چهارشنبه در همایش نقش ائمه جماعات در پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور ائمه جماعات استان، بسیجیان و اقشار مختلف مردم از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه در امامزاده جعفر(ع) برگزار شد با بیان اینکه امام راحل بار‌ها تأکید کردند که حفظ نظام اوجب واجبات است افزود: حضور در صحنه و حمایت از نظام باید در رأس همه امور باشد و همه مردم باید در انتخابات حضور پرشوری داشته باشند.

آیت الله مقتدایی حضور در پای صندوق رأی را به معنای مهر تأیید بر نظام اسلامی دانست و افزود: استکبار جهانی با مشاهده حضور گسترده مردم در صحنه انتخابات خواهد فهمید که با یک ملت مجهز مواجه است که در ابعاد مختلف پیشرفت‌های چشمگیری دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه حفظ خط امام و رهبری وظیفه ما است گفت: مسیری که امام راحل برای ما ترسیم کرده است خط اسلام ناب محمدی(ص) است و همه مردم و مسئولان وظیف دارند این مسیر را ادامه دهند.

وی افزود: امروز دشمنان علیه نظام اسلام تحدید‌ها وتحریم‌های فراوانی اعمال می‌کنند و از این طریق می‌خواهد نظام اسلامی را ساقط کند.

آیت الله مقتدایی با بیان اینکه تنها چیزی که می‌تواند ما را در برابر دشمن پیروز کند وحدت است افزود: به حول و قوه الهی مردم شریف ایران این مسیر را همچنان ادامه خواهند داد و این تحریم‌ها وتحدید‌ها تاثیری در آن‌ها نخواهد گذاشت.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب تاکید دارند که مسئولان باید وحدت بین خود را حفظ کنند و در برابر هم موضع گیری نداشته باشند که این امر باعث تقویت وحدت بین مردم و مسئولان شده و دشمنان با مشاهده این وحدت نا‌امید خواهند شد.
 
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١١-١٣٩٠, ٠٣:۵٠

   

پر مبحث ترین ها