سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

‍ جعفرزاده ایمن آبادی:

مقام مسئولی درخصوص مدرسه فیضه پاسخگو باشد

بروز شده : ٣-٠۶-١٣٩٧, ١٣:٣٢    نسخه چاپی    
جای سوال است که آیا اصل برگزاری این تجمع مجوز قانونی داشته یا خیر، مهم این است که باید مقام مسئولی در این خصوص پاسخگو باشد.

۱۹دی: عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس شورای اسلامی در خصوص پلاکاردهای مدرسه فیضیه قم که در آن به نوعی تهدید رئیس جمهور و دولت بود و حواشی و انتقادات زیادی را به دنبال داشت اظهارداشت: جای سوال است که آیا اصل برگزاری این تجمع مجوز قانونی داشته یا خیر، مهم این است که باید مقام مسئولی در این خصوص پاسخگو باشد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گفت: اخیرا یکی از ائمه جمعه به من می گفت که انتقاد از دولت امروز ارزش شده و ما را برای نقد دولت تحت فشار می گذارند و اگر به دولت حمله نکنیم و از دولت نقد نکنیم از ما انتقاد می شود.

وی گفت: چرا در جامعه حق شعار و پلاکارد تنها مختص یک جریان است و بقیه از این حق محروم هستند، چرا در دولت احمدی نژاد انتقاد از دولت خیانت به نظام و انقلاب بود اما امروز نقد به دولت روحانی ارزش شده است؟.

نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: اخیرا یکی از ائمه جمعه به من می گفت که انتقاد از دولت امروز ارزش شده و ما را برای نقد دولت تحت فشار می گذارند و اگر از دولت نقد نکنیم از ما انتقاد می شود.

وی تاکید کرد: بخشی از این تریبون ها در کشته شدن اخلاق و ایجاد فساد در کشور موثر بوده اند و باید توضیح دهند که چرا در مقاطعی در کشور سکوت کرده اند و امروز چرا به دولت حمله می کنند.

نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دهم تصریح کرد: من تصور می کنم این گروه باید به مردم بگویند که چرا امروز در جامعه ناامیدی پمپاژ می کنند؛ آیا این رفتارها تحت فشار است و آنان مجبور هستند این گونه روش و سیاست خود را عوض کنند.

 

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۶-١٣٩٧, ١٣:٣٢

   

پر مبحث ترین ها