سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چرایی حمایت برخی اصولگرایان از موسوی

خیلی سعی شد تا ریشه یابی شود که چرا این افراد زمان انتخابات به مصداقی غیر از احمدی نژاد رسیدند. عموم دلایل آن بود که آنها به دولت نهم و شخص رییس جمهور انتقاد داشتند اما به لحاظ مبنایی و فکری اساساً با  فتنه افرینان مخالف بودند.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: عموم دلایل اصول گرایان حامی موسوی این بود که آنها به دولت نهم و شخص رییس جمهور انتقاد داشتند.

محسن کوهکن، در مورد چرایی حمایت برخی چهره های اصولگرا از میرحسین موسوی در جریان انتخابات سال 88 به آریا گفت: خیلی سعی شد تا ریشه یابی شود که چرا این افراد زمان انتخابات به مصداقی غیر از احمدی نژاد رسیدند. عموم دلایل آن بود که آنها به دولت نهم و شخص رییس جمهور انتقاد داشتند اما به لحاظ مبنایی و فکری اساساً با جریان فتنه مخالف بودند.

عضو هیات رییسه مجلس در خصوص برخی اظهارنظرهای طیف حامی دولت مبنی بر خارج بودن نام احمدی نژاد از جریانات و دسته بندی های سیاسی، گفت: اخیرا برخی مطرح کردند که احمدی نژاد ورای دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب است. این حرف از پایه و بنیان رد می‌شود چون حرف درستی نیست.
عضو هیات رییسه مجلس در مورد غربالگری جریان اصولگرا که از سوی طیف خاصی مطرح می شود، تصریح کرد: نباید جریان اصولگرا را شقه شقه کرد و عیار 90 درصد، 80 درصد و ... برای هر کدام تعیین نمود. این یک بحث انحرافی است که از سوی افرادی دنبال می شود که می خواهند در جریان اصولگرا انشقاق ایجاد کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١٠-١٣٨٩, ٢٢:٠۶

   

پر مبحث ترین ها