سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بعد از خرازی و عبداله نوری/

عارف و سید حسن خمینی گزینه های اصلاح‌طلبان برای ریاست‌جمهوری

بروز شده : ١-٠٢-١٣٩١, ١۴:۴٢    نسخه چاپی    
برنامه ریزی برای بازسازی جریان اصلاحات و ورود آن به انتخابات ریاست جمهوری نبازمند زمان و ارزیابی شرایط است که اعضا باید دراین مدت به جمع بندی برسندو روی چهره‌ای که از مقبولیت بالاتری برخوردار است، سرمایه گذاری کنند.
اعضای کمیسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی از سید حسن خمینی و محمدرضا عارف به عنوان گزینه های احتمالی اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری آتی نام بردند.

علی اکبراولیاء در گفتگو با مهر در پاسخ به این سوال که اصلاح طلبان برای بازسازی جریان خود و شرکت در انتخابات ریاست جمهوری چه برنامه هایی دارند گفت: برنامه ریزی برای بازسازی جریان اصلاحات و ورود آن به انتخابات ریاست جمهوری نبازمند زمان و ارزیابی شرایط است که اعضا باید دراین مدت به جمع بندی برسند.

وی با اشاره به گزینه اصلاح طلبان برای ریاست جمهوری خبرداد: آقای عارف به عنوان کاندیدای اصلاح طلبان مطرح هستند و برخی گفتگو ها و رایزنی هایی در این خصوص شده است.

در این حال داریوش قنبری سخنگوی فراکسیون خط امام مجلس در واکنش به برخی اظهارات مبنی بر حضور محمدرضا عارف به عنوان یکی از گزینه‌های احتمالی اصلاح طلبان برای انتخابات سال آینده ریاست جمهوری،گفت: اگر چه در این زمینه اطلاع چندانی ندارم، ولی معتقدم اصلاح طلبان دیگر نمی‌توانند نسبت به انتخابات ریاست جمهوری بی‌تفاوت باشند.

قنبری در گفتگو با ایلنا با اشاره به نام محمد رضا عارف، عبداله نوری و خرازی به عنوان گزینه‌های احتمالی اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: علاوه بر این‌ها می‌توان از چهره‌های دیگری همچون سید حسن خمینی نیز یاد کرد. ضمن اینکه باید ببینیم که نهایتا کدامیک پا به عرصه انتخابات خواهند گذاشت.

سخنگوی فراکسیون خط امام مجلس با تاکید بر ضرورت سازماندهی تشکیلاتی اصلاح طلبان، گفت: حضور اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده نباید مثل انتخابات فعلی مجلس باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه تشکیلات اصلاح طلبان دچار نوعی از هم گسیختگی شده است، بنابراین پیش از مشخص شدن فرد خاصی باید سازماندهی تشکیلاتی اصلاح طلبان در دستور کار قرار گیرد.

قنبری در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به زمان اندکی که باقی مانده است، اصلاح طلبان باید ضمن تجدید سازمان و کسب آمادگی برای حضور در انتخابات روی چهره‌ای که از مقبولیت بالاتری برخوردار است، سرمایه گذاری کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٢-١٣٩١, ١۴:۴٢

   

پر مبحث ترین ها