سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزیر دفاع :رهایی قدس شریف از راه سازش با رژیم صهیونیستی تحقق نمی یابد

سیاست مداران نابخرد و جنگ‌طلب رژیم غاصب صهیونیستی با اظهارات جنگ‌افروزانه خود در حقیقت در مسیر انهدام و فروپاشی ارتش و ماشین جنگی این رژیم گام برمی‌دارند.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: تحقق آرمان فلسطین و رهایی قدس شریف از راه سازش با رژیم صهیونیستی و همكاری با آمریكا تحقق نمی یابد.

سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی در نشست كمیته دیپلماسی دفاعی وزارت دفاع؛افزود: سردمداران آمریكا و غرب نه تنها ارزشی برای حقوق ملت مظلوم فلسطین قایل نیستند بلكه از هر فرصتی برای درهم شكستن جبهه مقاومت ضد صهیونیستی استفاده می‌كنند.

به گزارش اداره كل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار وحیدی، تحركات و اقدامات جانبدارانه آمریكا، غرب و برخی كشورهای دیگر از تروریست‌ها در سوریه را در همین راستا ارزیابی و تصریح كرد: آنها فكر می‌كنند با ساقط كردن دولت سوریه، جریان مبارزه و جبهه مقاومت علیه رژیم اشغالگر قدس را متلاشی خواهند كرد.

وی خاطرنشان كرد: آنها غافل از این موضوع هستند كه جریان ضد صهیونیستی و جبهه مقاومت ریشه در اعتقاد، اندیشه و جان بیش از یك میلیارد مسلمان دارد و با اینگونه اقدامات مذبوحانه جبهه مقاومت مقاومتر و عزم آنان برای رهایی قدس بیشتر خواهد شد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه از روز قدس به‌عنوان پشتوانه عظیم ملت فلسطین و نقطه اتكا و امید مسلمانان جهان برای رهایی قدس یاد كرد و گفت: حضور میلیونی در راهپیمایی روز جهانی قدس راه رهایی قدس را هموار می‌كند.

سردار وحیدی همچنین اظهارداشت: روز قدس به عنوان یادگار ارزشمند امام راحل (ره)، امروز به منبع الهام‌بخش بیداری اسلامی تبدیل شده است.
وی، وحدت جهان اسلام و همدلی مسلمانان را مهمترین عامل برای مقابله با توطئه‌های شوم رژیم اشغالگر قدس دانست و تأكید كرد: روز قدس همچنین تجلی وحدت و مظهر اراده و خواست مسلمانان جهان برای رهایی قدس شریف است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه ایجاد پیمان‌های دفاعی میان كشورهای اسلامی با هدف دفاع از جهان اسلام و مردم فلسطین و قدس شریف را نیز از دیگر راه‌های دفاع از آرمان فلسطین برشمرد.

وحیدی گفت: اگر یك اتحاد قوی و استراتژیك دفاعی میان كشورهای اسلامی در دفاع از آرمان فلسطین شكل بگیرد، رژیم صهیونیستی چاره‌ای جز تن‌دادن به خواست و اراده ملت فلسطین نخواهد داشت .

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، لفاظی‌های برخی سران رژیم صهیونیستی درخصوص حمله به ایران را در راستای انحراف افكار عمومی از مساله فلسطین و قدس شریف ذكر كرد.

سردار وحیدی افزود: رژیم ضعیف و روبه اضمحلال صهیونیستی كه در جنگ 33 روزه و 22 روزه آنچنان مفتضحانه تن به شكست داد، قطعاً در برابر اراده و قدرت ایران تاب مقاومت ندارد و اظهارات آنان ناشی از ضعف و ترس است نه قدرت برتری آنها.

وی افزود: ترس و وحشتی كه امروز به واسطه موج بیداری اسلامی، سران رژیم اشغالگر قدس را فراگرفته به حدی است كه آنان از سایه خود نیز هراس دارند، لذا سعی می‌كنند با هیاهو و جنگ‌ روانی به زعم خود این فضای ناامید كننده و بحران‌های فراوان را مدیریت كنند.

سردار وحیدی در ادامه افزود: سیاست مداران نابخرد و جنگ‌طلب رژیم غاصب صهیونیستی با اظهارات جنگ‌افروزانه خود در حقیقت در مسیر انهدام و فروپاشی ارتش و ماشین جنگی این رژیم گام برمی‌دارند.

وی، هوشیاری و حضور در صحنه، وحدت در عمل و پرهیز از اختلافات میان كشورهای اسلامی را از عوامل مؤثر در ناكام گذاشتن توطئه‌های آمریكایی- صهیونیستی برشمرد.

سردار وحیدی تأكید كرد: با گسترش موج بیداری اسلامی، بی‌تردید امسال راهپیمایی روز جهانی قدس با شكوهتر از سال‌های قبل برگزار و بر انفعال هرچه بیشتر رژیم صهیونیستی خواهد افزود.

وی در ادامه بر عزم راسخ جمهوری اسلامی ایران در دفاع از حقوق مردم فلسطین تأكید كرد و گفت: ملت رشید و سرافراز ایران اسلامی نیز با حضور میلیونی در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های خمینی كبیر و حمایت مجدد از ملت فلسطین، بهار دیگری از بیداری، هوشیاری و مقاومت را رقم خواهند زد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-٠۵-١٣٩١, ١٧:١٣

   

پر مبحث ترین ها