سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ولايتي :

ماهيت موسوي و كروبي نمايان شده است؛ خواص به صراحت موضع‌گيري كنند

خواص در شرايطي كه فتنه‌گران و مخصوصاً آن 2 نفر ماهيت اصلي خود را كاملا نمايان كرده‌اند، بايد در مقابل آنها موضع‌گيري كنند.
مشاور عالي مقام معظم رهبري در امور بين‌الملل با تاكيد بر لزوم موضع‌گيري به موقع خواص گفت: ايستادگي در مقابل فتنه‌گران كه هر روز به دنبال آشوب‌آفريني و ضربه‌زدن به نظام هستند، يكي از مصاديق وظيفه ديني و ملي است.

علي‌اكبر ولايتي مشاور عالي مقام معظم رهبري در امور بين‌الملل در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس در خصوص نقش خواص در مقابله با فتنه و لزوم موضع‌گيري به موقع آنها اظهار داشت: خواص بايد به موقع و به صراحت موضع‌گيري كنند و از مواضع دوپهلو پرهيز كنند.

وي افزود: خواص در شرايطي كه فتنه‌گران و مخصوصاً آن 2 نفر ماهيت اصلي خود را كاملا نمايان كرده‌اند، بايد در مقابل آنها موضع‌گيري كنند.

مشاور عالي مقام معظم رهبري در امور بين‌الملل با تأكيد بر اينكه حفظ كشور و نظام و همبستگي و يكپارچگي ملت در برابر بيگانگان شوخي‌بردار نيست، گفت: هركسي كه در اين كشور به عنوان ايراني و اتباع ايران زندگي مي‌كند، وظيفه ديني و ملي دارد كه در برابر هر خطري كه تماميت ارضي كشور و نظام جمهوري اسلامي را تهديد مي‌كند، بايستد.

ولايتي در پايان ايستادگي در مقابل فتنه‌گران كه هر روز به دنبال آشوب‌آفريني و ضربه‌زدن به نظام هستند، را يكي از مصاديق اين وظيفه ديني و ملي خواند و تصريح كرد: خواص بايد در مقابل اين مسائل با صراحت موضع‌گيري كنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٣-١٢-١٣٨٩, ١٣:٠۴

   

پر مبحث ترین ها