سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قدردانی سید محمد خاتمی از مقام معظم رهبری

بروز شده : ٣-٠۴-١٣٩٢, ١١:۵٠    نسخه چاپی    
با توجه به اینکه در سخت‌ترین شرایط تاریخ کشور مسئولیت را تحویل می‌گیرید، مردم عزیز به‌خوبی توجه دارند که تحقق مطالبات نیازمند زمان و شرایط خاص خود است.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی عصر شنبه به دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهور منتخب ملت ایران رفت.

به گزارش ایسنا به نقل از امور رسانه‌ای دفتر رئیس‌جمهور منتخب، سیدمحمد خاتمی در این دیدار با تبریک مجدد انتخاب حسن روحانی به عنوان رئیس‌ جمهوری اسلامی ایران از سوی ملت، برای وی آرزوی موفقیت کرد.

خاتمی حضور ملت ایران در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را موجب تحقق خلق حماسه سیاسی دانست که به انتخاب دکتر روحانی با اکثریت مطلق آرا منجر شد و در ادامه گفت: حقاً و انصافاً باید از آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب که زمینه تحقق این حماسه را فراهم کردند قدردانی کرد.

رییس‌جمهور پیشین کشورمان خطاب به رییس‌جمهور منتخب مردم اظهار کرد: با توجه به اینکه در سخت‌ترین شرایط تاریخ کشور مسئولیت را تحویل می‌گیرید، مردم عزیز به‌خوبی توجه دارند که تحقق مطالبات نیازمند زمان و شرایط خاص خود است.

بر اساس این گزارش، حسن روحانی نیز در این دیدار، نقش رهبر معظم انقلاب اسلامی در تحقق حماسه سیاسی را بی‌بدیل توصیف کرد و این نقش و حضور بی‌نظیر مردم در انتخابات ریاست جمهوری را ستود.

رییس‌جمهور منتخب مردم ضمن تشکر از آقای خاتمی، بر حفظ و تداوم همکاری و همدلی مردم و همه جریانات سیاسی وفادار به نظام جمهوری اسلامی برای تحقق اهداف و برنامه‌های دولت یازدهم تأکید کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠۴-١٣٩٢, ١١:۵٠

   

پر مبحث ترین ها