سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روحانی در اولین جلسه هیات دولت:

کمک همگانی لازمه عبور از سختی‌ها و مشکلات است

مشی دولت یازدهم، حرکت بر مسیر اعتدال است/یقیناً در آینده مردم و مسئولین با مساعی و تلاش بیش از پیش در جهت عبور از مشکلات گام برخواهند داشت.
جلسه هیات دولت صبح چهارشنبه در حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

به گزارش ایلنا،‌ دکتر روحانی در این جلسه با تاکید بر این‌که مشی دولت یازدهم، حرکت بر مسیر اعتدال است، تصریح کرد: مطمئناً این دولت در آینده از تجارب و دستاوردهای مسوولان و انسان های خدوم در دولت‌های پیش از خود استفاده و بهره‌گیری خواهد کرد.

رییس جمهور تقارن آغاز بکار دولت جدید با ماه مبارک رمضان را به فال نیک گرفت و خاطر نشان کرد: یقیناً در آینده مردم و مسئولین با مساعی و تلاش بیش از پیش در جهت عبور از مشکلات گام برخواهند داشت.

وی با تاکید بر این‌که دشمنان از ابتدای انقلاب تا کنون هیچگاه نتوانسته اند ملت ایران را از پای درآورند و مردم در دوران دفاع مقدس در شرایطی که هیچ امکاناتی در اختیار نداشتند، روزهای سختی را با یاری خداوند پشت سر گذاشتند، گفت: تلاش و کمک همگانی لازمه عبور از سختی ها و مشکلات است.

در این جلسه همچنین دکتر اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور ضمن تشکر از دکتر روحانی به خاطر حُسن اعتمادی که در واگذاری مسوولیتی خطیر به وی داشتند، افزود: امیدوارم بتوانیم در جهت رشد و پیشرفت کشور تلاش کرده و پاسخ مناسبی به اعتماد رییس جمهور بدهیم.

وی با تقدیر از تلاش‌های آقای رحیمی در سمت معاون اول رییس جمهور در دولت دهم، تصریح کرد: دولت جدید حتماً از تجربیات و همراهی مسوولان پیشین استفاده خواهد کرد.

محمدرضا رحیمی نیز در جلسه هیات دولت، گزارشی از عملکرد حوزه معاون اول در دولت دهم و چگونگی برگزاری جلسات دولت، کارگروهها و ستادها ارائه کرد.

دکتر روحانی در جلسه هیات دولت از تلاش‌ها و خدمات وزرا و اعضای دولت دهم تشکر کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠۵-١٣٩٢, ٠٧:٣٣

   

پر مبحث ترین ها