سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پس از هك سايت مجلس خبرگان/

سايت مجمع تشخيص هم مورد حمله سايبري قرار گرفت/عكس

سايت رسمي مجمع تشخيص مصلحت نظام دقايقي پيش مورد حمله سايبري قرار گرفت و خبري جعلي در آن منتشر شد.


به گزارش خبرگزاري فارس، صبح امروز سايت رسمي دبيرخانه مجلس خبرگان رهبري مورد حمله سايبري قرار گرفته و خبري جعلي مبني بر درگذشت آيت‌الله هاشمي رفسنجاني روي آن منتشر شده بود.

در خبر ساختگي مذكور كه با تصوير اطلاعيه ترحيمي نيز همراه بود، درگذشت رئيس سابق مجلس خبرگان رهبري از سوي هيئت رئيسه و اعضاي اين مجلس تسليت گفته شده بود.

محسن هاشمي رفسنجاني فرزند آيت‌الله اكبر هاشمي رفسنجاني در گفت‌وگو با خبرنگار سياسي خبرگزاري فارس با تكذيب خبر فوق تأكيد كرد كه آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در صحت و سلامت كامل به سر مي‌برند.

اين خبر همچنين از سوي دفتر آيت‌الله هاشمي رفسنجاني و رضا سليماني مدير كل روابط عمومي مجمع تشخيص مصلحت نظام نيز تكذيب شده است.

آيت‌الله قرشي نماينده مجلس خبرگان رهبري نيز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تأكيد كرد: آيت‌الله هاشمي رفسنجاني صبح در كمال صحت و سلامت در مجلس خبرگان رهبري حضور داشته است.

بعد از ظهر امروز نيز  در يك حمله سايبري به سايت مجمع تشخيص مصلحت نظام، خبر غير واقعي درگذشت رئيس مجمع و پيامي از سوي رهبر معظم انقلاب در اين زمينه منتشر شده كه متن آن با متن پيام جعلي اعضاي مجلس خبرگان در سايت دبيرخانه اين مجلس مشابه است.

 

 

 

telegram 19dey.com
حسینی    19 اسفند 1389 13:13
بدون تردید آمران،عاملان وحامیان این حرکت ها،قبل از دنیای دیگر،در همین دنیا نتیجه این رفتارها را خواهند دید.این رفتار ها در همین نقطه متوقف نمی شود.نباید وقتی جریان بر وفق مراد است به مقداری جلوتر نگاه نداشت.معمولا هر حرکتی را باید دید که چه کسانی از ان منتفع می شوند،عوامل قابل تشخیص اند.ولی این مجال چند صباحی بیشتر نیست.در عرصه مبارزه سیاسی هم باید معیارها را رعایت کرد وگرنه چه فرقی با دیگران؟
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٨٩, ١٨:٣۶

   

پر مبحث ترین ها