سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت اله غروی،‌ عضو شورای عالی حوزه علمیه قم:

قم همچنان پشتیبان هاشمی است

آقای هاشمی یک روحانی اصیل هستند و شکی نیست که سیاستمدار هم هستند. این از افتخارات ایشان است اما اینکه خدای ناکرده در جایی دین را فدای سیاست کرده باشند، چنین چیزی را از ایشان سراغ نداریم.

 

 

محمد غروی تصریح کرد: برخی از روحانیون ملاحظاتی دارند که حرف نمی‌زنند.

 

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در مصاحبه با روزنامه روزگار، قم را همچنان حامی هاشمی دانست و گفت: بسیاری از علما حرف​هایی دارند که به لحاظ برخی از ملاحظات نمی​گویند و البته حق هم دارند. آقای هاشمی یک روحانی اصیل هستند و شکی نیست که سیاستمدار هم هستند. این از افتخارات ایشان است اما اینکه خدای ناکرده در جایی دین را فدای سیاست کرده باشند، چنین چیزی را از ایشان سراغ نداریم. روحانیت اصیل و با درایت نسبت به ایشان نظر مثبت دارند.

 

وی در ادامه افزود :حتی با توجه به فضای رسانه​ای که علیه ایشان ایجاد شد و بسیاری از مردم عادی و حتی نیروهای وفادار انقلاب تحت تاثیر آن قرار گرفتند، هنوز بسیاری از علمای ما روی ایشان نظر مثبت دارند. در عین حال عده​ای هم هستند که یا مسائل برای‌شان مهم است یا به توجیه برخی از رفتارهای آقای هاشمی نرسیده‌اند یا انتقاداتی به ایشان داشته‌اند که در پاره​ای اوقات وارد بوده باشد. ولی این حالت بیشتر در افراد متوسط پیش آمده و با توجه به ارتباطی که بنده با علما دارم، اعتقاد ندارم که پشتیبانی بزرگانی که روی آنها حساب کیفی می​شود از ایشان کم شده باشد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١٢-١٣٨٩, ١۴:٢٨

   

پر مبحث ترین ها