سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سخنگوی هیات رییسه مجلس: از این دولت صداقت دیده ایم

ما انصافا از این دولت صداقتی دیده ایم که قابل تقدیر است و نمونه آن تقدیم به موقع بودجه سال 93 به مجلس شورای اسلامی است.
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: ما انصافا از این دولت صداقتی دیده ایم که قابل تقدیر است و نمونه آن تقدیم به موقع بودجه سال 93 به مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش ایرنا،ˈعبدالرضا مصریˈ شامگاه سه شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی استان کرمانشاه که با حضور ˈمحمدباقر نوبختˈ معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری در سرسرای شهدای دولت استانداری برگزار شد، افزود: اجرای مصوبات سفر رهبری واجب ترین و لازم ترین کاری است که دولت باید به آن توجه کند.
وی گفت: با روند تخصیص اعتبارات کنونی اجرای این مصوبات به دراز می کشد، لذا لازم است دولت توجه ویژه در اعتبارات سال 93 به این پروژه ها داشته باشد.
وی اظهار کرد: دولتهای بعد از انقلاب تلاش زیاد برای توسعه و رفع محرومیت کرمانشاه انجام داده اند ولی واقعیت این است که این استان اکنون در بسیاری از شاخص های توسعه نسبت به دیگر مناطق کشور عقب تر است.

نماینده کرمانشاه گفت: 35 سال است که مسوولان همواره تاکید می کنند که کرمانشاه قطب کشاورزی غرب کشور است ولی از مجموع 900 هزار هکتار اراضی کشاورزی آن فقط 21 درصد آبی است که نشان می دهد کار چندانی در این بخش صورت نگرفته است.
وی با بیان اینکه بودجه سال آینده انتظارات استان کرمانشاه را برآورده نمی کند، خطاب به معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: ما می خواهیم بدانیم سهم استان کرمانشاه از 247 پروژه ملی که دولت قصد تکمیل آن را در سال آینده دارد چه میزان است.

ˈنعمت الله منوچهری ˈرییس مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نیز توجه دولت به راههای استان، رسمی شدن بازارچه شوشمی در شهرستان پاوه و تامین آب شرب شهرهای کرمانشاه را مهمترین خواسته خود عنوان کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٩-١٣٩٢, ٢٢:١٨

   

پر مبحث ترین ها