سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انتقاد شدید یک عضو شورای شهر تهران از قالیباف

بروز شده : ١-١١-١٣٩٢, ٠٨:١٣    نسخه چاپی    
آیا جای این ندارد که شهردار تهران برای التیام احساسات شهروندان استعفای خود را به شورا ارائه کند؟
عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران با اشاره به جان‌باختن ۲ زن کارگر در حادثه آتش‌سوزی، گفت: آیا جای اینع ندارد که شهردار تهران استعفای خود را به اعضای شورای شهر تقدیم کند.

به گزارش تسنيم، محسن سرخو در سی‌و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران به حادثه 2 روز گذشته تهران اشاره کرد و گفت: 2 روز شاهد حادثه دلخراشی در تهران بودیم که طی آن 2 نفر از شهروندان که 2 زن کارگر و در روز تعطیل مشغول کار بودند، بودیم. متاسفانه آنها در حادثه آتش‌سوزی جان خود را از دست دادند.

وی ادامه داد: چندی پیش در شورای شهر تذکری درباره روز‌آمدی تجهیزات آتش‌نشانی داشتیم اما از آن تاریخ اقدام قابل قبولی صورت نگرفته است. در حادثه آن روز نه تشک اضطراری و نه نردبان به موقع کار نکردند به همین دلیل و به گفته شاهدان عینی حادثه 2 خانم مذکور جان خود را از دست دادند.

عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران تصریح کرد: آنوقت سخنگوی سازمان آتش‌نشانی اعلام می‌کند تنها چند دقیقه برای رسیدن به صحنه حادثه تاخیر رخ داده است در حالی که هنگام حادثه ثانیه‌ها نیز تعیین‌کننده هستند. آیا جای این ندارد که شهردار تهران برای التیام احساسات شهروندان استعفای خود را به شورا ارائه کند؟

سرخو با بیان اینکه باید با متخلفان برخورد قانونی کرد، افزود: باید مشخص شود نردبان‌هایی که بیش از یکسال است در حال دست‌به‌دست شدن هستند چه زمانی به روز خواهند شد. بنده فکر می‌کنم بهتر است اعضای شورا در مراسم ختم این 2 بانو شرکت کرده و همچنین کمیته‌ای جهت بررسی موضوع پیش‌آمده تشکیل شود.
telegram 19dey.com
هادی    1 بهمن 1392 08:39
اگه اینجوری باشه، باید هر روز شهردار و رئیس جمهور عوض بشن!
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ١-١١-١٣٩٢, ٠٨:١٣

   

پر مبحث ترین ها