سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

قائم مقام وزارت کشور:

جان 5 سرباز ایرانی در امان است

بروز شده : ٩-١٢-١٣٩٢, ١٣:٢۶    نسخه چاپی    
سخنگوی وزارت کشور ادامه می‌دهد: هفته آینده نشستی با بعضی مقامات پاکستانی در تهران داریم و به آزادی 5 سرباز ایرانی خیلی امیدوارتر شده‌ایم.
قائم مقام وزارت کشور گفت: اطلاع داریم که جان پنج مرزبان گروگان گرفته‌شده در امان است.

به گزارش ایسنا، حسینعلی امیری درباره تهدید توییتری گروه تروریستی جیش‌العدل مبنی بر قتل یکی از پنج مرزبان گروگان گرفته‌شده، با بیان این مطلب به سایت تدبیر می‌گوید: فکر نمی‌کنم تهدیدی که صورت‌گرفته عملی شود. کارهایی در حال انجام است که امکان این اتفاق را از بین می‌برد. از اقداماتی که در حال انجام است نمی‌توانم اطلاعاتی بدهم اما به امید خدا تهدیدی که این گروه تروریستی در مورد جان مرزبانان ایران انجام داده، اتفاق نمی‌افتد.

سخنگوی وزارت کشور ادامه می‌دهد: هفته آینده نشستی با بعضی مقامات پاکستانی در تهران داریم و به آزادی این افراد خیلی امیدوارتر شده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که ممکن است با توجه به این تهدید از گزینه نظامی علیه جیش‌العدل در خاک پاکستان استفاده شود، عنوان می‌کند: من فکر نمی‌کنم برای آزادی 5 مرزبان گروگان گرفته‌شده کار به اقدام نظامی کشیده شود. همکاری مقامات پاکستانی خیلی خوب بوده و ما به آزادی مرزبانان امیدوارتر شده‌ایم. البته تهدید نسبت به کشته شدن گروگان‌ها صورت گرفته اما به امید خدا این اتفاق نمی‌افتد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-١٢-١٣٩٢, ١٣:٢۶

   

پر مبحث ترین ها