سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

موسوی‌لارگانی:

وزیر کشور در مورد اجرایی نشدن قانون عفاف و حجاب باید پاسخگو باشد

موسوی لارگانی درباره سوال خود از وزیر کشور افزود: متاسفانه برخی موضوعات فرهنگی باعث طرح سوال از وزیر کشور شد که بر این اساس قرار است رحمانی فضلی روز سه‌شنبه(20 اسفند) در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور یابد.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اجرا نشدن قانون عفاف و حجاب در کشور،‌ گفت: با توجه به اجرایی نشدن قانون عفاف و حجاب قرار است روز سه‌شنبه هفته جاری وزیر کشور با حضور در کمیسیون فرهنگی نسبت به این امر پاسخگو باشد.

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خانه ملت،‌ درباره سوال خود از وزیر کشور افزود: متاسفانه برخی موضوعات فرهنگی باعث طرح سوال از وزیر کشور شد که بر این اساس قرار است رحمانی فضلی روز سه‌شنبه(20 اسفند) در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور یابد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت نابسامان عفاف و حجاب در کشور، ادامه داد: اجرایی نشدن قانون عفاف و حجاب در کشور محور سوال من از وزیر کشور است زیرا این امر مشکلاتی را در جامعه پدید می‌آورد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ درباره دیگر محور سوال خود از وزیر کشور، تاکید کرد: توضیح درباره وضعیت تقسیمات کشوری که قرار است در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس مطرح شود از دیگر موضوعاتی است که وزیر کشور باید پاسخگوی آن باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٢-١٣٩٢, ١۴:٠۶

   

پر مبحث ترین ها