سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

احمدی نژاد در 2 سال اخیر مثل دست انداز بود

شاخ به شاخ شدن با آمریکا هزینه دارد بعضی ها این را متوجه نیستند می گویند ما بناست زندگی کنیم و تز ژاپن را دارند که نباید مقابل قدرت ایستاد بلکه باید از کنارآن عبور کرد تا زندگی کرد یک دولت با اراده قوی نیاز است تا ایستادگی در مقابل قدرت ها را دنبال کند.
حجت الاسلام علی سعیدی اظهار داشت:ملت ایران باید توجهات بیشتری نسبت به رسالت و ماموریت خود برای آماده کردن زمینه برای ظهور امام زمان داشته باشند.
به گزارش سرویس سیاسی «تیک»، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه در همایش بصیرتی نیروهای مسلح که در مجتمع فرهنگی فجراهواز برگزار شد اظهار داشت: همه ما باید بدانیم در چه مقطعی از تاریخ قرار داریم و خدای منان و اولیاءش از ما چه مطالبه ایی دارند و ما چه تکلیفی داریم و چگونه باید این وظیفه را انجام دهیم.

وی افزود:اگر به گذشته تاریخ یک مروری داشته باشیم سه مقطع در تاریخ قابل دریافت است که حق و باطل در تقابل عینی و عملی قرار گرفتند .
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: دوره اول عصر فرعون است از دیرباز به فرعون خبر داده شده بود که یک رجل انقلابی خواهد آمد و بساط حکومت تو را سرنگون خواهد کرد تلاش های زیادی را به عمل آورد که بتواند در برابر اراده خدا بایستد و جلوی این انقلاب را بگیرد ولی اراده خدا محقق شد واین فرزند پا به عرصه وجود گذاشت.

وی در ادامه افزود: چقدر خدا در هر دوره ایی برای انسان سرمایه گذاری کرده است و خداوند برای نجات بنی اسرائیل چه سرمایه عظیمی پرداخت کرده است و بالاخره بنی اسرائیل به قدرت رسیدند و همه آن سختی ها برطرف شد
حجت الاسلام علی سعیدی گفت:مقطع دوم عصر عباسیین است از دیرباز گفته شد که رجل انقلابی پابه عرصه وجود می گذارد و بساط ظلم و جور را بر می چیند از خطبه غدیر که پیامبر 24 از امام زمان سخن به میان می آورد 20 بار توصیف می کند و 4 بار از امام زمان اسم می برد.

وی اضافه کرد:بعد ائمه بعدی مطرح کردند و اینها فهمیدند که این رجل انقلابی فرزند نهم امام حسین است و بعد معلوم شد که فرزند امام حسن عسگری است و لذاهمه تمرکز روی زندگی امام حسن عسگری به وجود آمد تا جلوی اراده خدا را بگیرند اما نتواستند کاری کنند و امام زمان پا به عرصه وجود گذاشتند.

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت:سومین مقطعی که در حق و باطل در قالب دو اراده در برابر هم قرار گرفتند عصری است که ما در آن قرار گرفته ایم یک طرف اراده ذات باری تعالی و یک طرف اراده قدرت های استکباری و نظام سلطه برای جلوگیری از تحقق اراده خدا قرار گرفته است.

وی اضافه کرد:فرق این مقطع با دو مقطع گذشته چیست؟به نظر می رسد تفاوت های مهمی وجود دارد تفاوت اول گستره تقابل است هیچ وقت در آن دو دوره تقابل این مقدار گسترده نبوده است یک طرف ملت ایران و یک طرف هم مجموعه های قدرت های استکباری یعنی سه جریان صهیونیسم،صهیونیسم وهابی و صهیونیسم مسیحی قرار گرفته است و این سه حلقه به هم متصل شده اند.

حجت الاسلام علی سعیدی اضافه کرد:دومین تفاوت بین این مقطه با مقطع های گذشته این است که مدل اتمام حجت تغییر کرده است در یک دوره طولانی از حضرت آدم تا امام حسن عسگری تدبیر خدا توالی رهبری بوده است یعنی رهبری بعد از رهبر دیگر بیاید و 124 هزار رهبر در عصر نبوت فرستاد ببیند چقدر بشر همراهی کرد؟

وی افزود:اما در این دوره خدا آخرین حجت الهی را نگه داشته است و دیگر رهبری بعد از رهبری او نداریم البته بحث رجعت موضوع دیگری است که ازاین بحث خارج است.
حجت الاسلام علی سعیدی تصریح کرد:برخلاف گذشته تا مادامی که بشر صددرصد آماده نشود و زمینه به صورت کامل مهیا نباشد خدا آخرین برگ برنده را رو نخواهد کرد

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت:فرق سوم این است که آنجا حرف از حاکم و اینجا حرف از حاکمیت دینی است در بحث حاکم دینی اراده خدا در تحقق این حاکم توحیدی کافی است و ابزار هم محدود هستند.
وی ادامه داد:اما رهبری یک رکن است و شرط لازم حاکمیت دینی است و شرط کافی حاکمیت دینی مردم هستند این بار خدا منتظر است و رهبری بیش از 1200 سال رهبری الهی آماده است اما شرط آماده نیست ما منتظریم اما خدا و امام زمان هم منتظرند تا زمینه شرط کافی یعنی مردم به حرکت در بیایند.

سعیدی گفت: ما چقدر آمادگی داریم و چه کسانی مسئولیت آمادگی جهان را برعهده دارند؟در روایت داریم که مردمی از مشرق قیام می کنند و جهان را برای ظهور حضرت آماده می کنند.

وی افزود:روایات نشان میدهند که مسیر انقلاب سخت است و مسیر هموار کردن جاده ظهور امام زمان سخت است و ما با دست اندازهایی حتی در داخل مواجه می شویم از دولت تکنوکرات به دولت اصلاح طلبان واز آن دل می بندند به دولت آقای اجمدی نژاد و وی در دو سال آخرهم به دیگران ملحق می شود نشان میدهد که ما نیاز به یک سازوکار و همت دیگری داریم.

سعیدی تصریح کرد: ملت ایران باید توجهات بیشتری نسبت به رسالت و ماموریت خود برای آماده کردن زمینه برای ظهور امام زمان داشته باشند این چالش ها و سختی هایی که امروز داریم این تحریمی نیست که ملت ایران در مقابل آن زانو بزند بنا نیست آنچه را که با خون به دست آوردیم برای نان از دست بدهیم.

وی گفت:دراین مسیر چند نوع آمادگی لازم است آمادگی اول فردی است بعضی ها آدم های خوب هستند اما هیچ قدمی برای انقلاب برنمی دارند هیچ کاری برای امام زمان نمی کنند امام زمان نیاز به مبارز دارد بعضی از مردم در جنگ اینگونه بودند و هیچ نقشی در جنگ نداشتند و حتی یک رای به جمهور اسلامی ندادند.

وی افزود:فشار جنگ روی یک مجموعه ایی از اقشار خاصی بود و آنها راهشان را از جنگ جدا کرده بودند ما در طول این هزار سال افراد زیادی داشتیم که خوب بودند ولی برای امام زمان مبارزه نکردند.
نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد:قطعا قبل از ظهور امام زمان نیازمند یک حکومت شبیه حکومت امام زمان هستیم بدون تردید مصداق قطعی و منحصر به فردش در ایران است در هیچ کجای دنیا حکومت براساس فقه اهل بیت وجود ندارد.
وی اضافه کرد:ما با دو نوع اسلام ناقص امروز مواجه ایم یکی اسلام تکفیری که چهره بسیار زشتی از اسلام به دنیا نشان میدهد یکی هم با اسلام سکولاریزه شده در ترکیه مواجه ایم.

حجت الاسلام علی سعیدی گفت:ازیک حکومتی باید صدای اسلام ناب را بشنوند و نظام استکباری را به دنیا معرفی کند تا بلندگویی باشد و پته صهیونیسم ها را روی آب بریزد.
وی افزود: امروز نغمه های رهبری معظم انقلاب و شعارهای مردم ایران این کار را دارند عملیاتی می کنند و دنیا در حال فهم است که مشکلش ائمه کفر است باید ما پرچم دفاع از مظلومین را بلند کنیم.

حجت الاسلام علی سعیدی تصریح کرد: ریشه چالش ها در کشور ما از بازرگان گرفته تا اصلاح طلبان و هاشمی مبنایی و اعتقادی است یعنی بحث این است که آیا ایستادگی ما در مقابل اسرائیل اعتقادی است یا نه؟الویت ما در دنیا کجاست؟و دفاع از مستضعفین ابزاری یا اعتقادی است؟همه باید بدانند ملت ایران و رهبری آن طرفدار مظلومین و پابرهنه ها هستند.

وی ادامه داد:شاخ به شاخ شدن با آمریکا هزینه دارد بعضی ها این را متوجه نیستند می گویند ما بناست زندگی کنیم و تز ژاپن را دارند که نباید مقابل قدرت ایستاد بلکه باید از کنارآن عبور کرد تا زندگی کرد یک دولت با اراده قوی نیاز است تا ایستادگی در مقابل قدرت ها را دنبال کند.
سعیدی گفت:آمادگی بعدی آمادگی منطقه ایی است یعنی خاورمیانه نیاز به دگرگونی دارد نمی توان دست روی دست گذاشت نمی توانیم در قبال سوریه کوتاه بیاییم بعضی ها متوجه نیستند.

وی افزود:آمادگی بعدی بین المللی است باید مردم دنیا بفهمند که مشکلشان ائمه کفر است مشکل آنها امثال بوش و اوباما هست چه کسی باید در مقابل زورگویان عالم سینه را سپر کند بایستد و مقاومت کند؟
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-١٢-١٣٩٢, ٠٩:٢٠

   

پر مبحث ترین ها