سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نایب رئیس شورای نظارت بر سازمان صداوسیما مطرح کرد:

بررسی علت اطلاع‌رسانی کم رسانه‌ملی در پوشش اخبار مرزبانان ربوده‌شده

شجاعی کیاسری با بیان اینکه نخستین نشست شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، شنبه آینده 23 فروردین ماه برگزار می‌شود، گفت: یکی از موضوعات این نشست، بررسی علت اطلاع‌رسانی کم رسانه ملی در پوشش اخبار مربوط به مرزبانان ربوده شده به دست گروهک تروریستی جیش العدل است.
شجاعی کیاسری با اشاره به برگزاری نخستین جلسه این شورا در سال 93 در شنبه هفته آینده (23 فروردین)، گفت: در این نشست علت اطلاع‌رسانی کم صدا و سیما در پوشش اخبار مرزبانان ربوده‌شده بررسی می‌شود.

سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با خانه ملت با بیان اینکه نخستین نشست شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، شنبه آینده 23 فروردین ماه برگزار می‌شود، گفت: یکی از موضوعات این نشست، بررسی علت اطلاع‌رسانی کم رسانه ملی در پوشش اخبار مربوط به مرزبانان ربوده شده به دست گروهک تروریستی جیش العدل است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا تا به حال شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما تذکری به این سازمان در خصوص کم تحرکی رسانه ملی نسبت به ارائه اخبار مرتبط با مرزبانان ربوده شده داده است یا خیر؛ گفت: تا به حال تذکری به سازمان داده نشده اما قرار است این موضوع در جلسه شنبه آینده شورا بررسی شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠١-١٣٩٣, ١۴:۴٣

   

پر مبحث ترین ها