سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

میرتاج الدینی:

نشست منتقدان توافق ژنو و رئیس صداوسیما سه شنبه آینده برگزار می شود

111 نفر از نمایندگان مجلس در نامه ای در خواست حضور در یک برنامه تلویزیونی را برای نقد توافق نامه ژنو به رئیس جمهور دادند که به دلیل فراهم نبودن شرایط از سوی ضرغامی رد شد. در آن زمان ضرغامی تاکید داشت که رویکرد صدا و سیما درخصوص توافق نامه ژنو حمایتی است نه انتقادی.
معاون پارلمانی رئیس سازمان صدا و سیما از برگزاری نشست جمعی از نمایندگان منتقد توافق نامه ژنو و رئیس سازمان صدا و سیما در روز سه شنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش مهر، محمدرضا میرتاج الدینی معاون پارلمانی رئیس سازمان صدا و سیما در جمع خبرنگاران از نشست مشترک جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان صدا و سیما درخصوص توافق نامه ژنو خبر داد.

وی افزود: جمعی از نمایندگان منتقد کننده توافق نامه ژنو درخواست حضور در یک برنامه را تلویزیونی داشتند که جلسه ای هفته آینده با حضور این نمایندگان و رئیس سازمان صدا و سیما برگزار می شود.

وی افزود: 111 نفر از نمایندگان مجلس در نامه ای در خواست حضور در یک برنامه تلویزیونی را برای نقد توافق نامه ژنو به رئیس جمهور دادند که به دلیل فراهم نبودن شرایط از سوی ضرغامی رد شد. در آن زمان ضرغامی تاکید داشت که رویکرد صدا و سیما درخصوص توافق نامه ژنو حمایتی است نه انتقادی.

معاون پارلمانی رئیس سازمان صدا و سیما ادامه داد: اما پس از دو سه ماه جمعی از نمایندگان مجددا درخواست خود را تکرار کردند و نشست بین نمایندگان منتقد توافق نامه ژنو و رئیس سازمان صدا سیما سه شنبه هفته آینده برگزار می شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٧-٠١-١٣٩٣, ١٣:٠١

   

پر مبحث ترین ها